Menu

LR Ürünleri İnternet Satışı Yasaktır!

gz_yasaklisitelerjpg_19.01.2014_ecc274b

Değerli ziyaretçilerimiz sizlere LR firması ile ilgili bir yazımızı paylaşmak istiyoruz. LR World firması LR’ın Türkiye temsilcisidir ve LR hakkında bir kaç madde ekleyerek iş ortakları ile anlaşma yapmıştır. Bu maddeler arasında yer alan önemli bir husus LR Ürünlerinin İnternet üzerinden satışının kesinlikle yasak olmasıdır. Eğer LR ürünlerini satmaya devam eden olursa eğer LR’ın avukatları gerekli işlemleri yapacaklarını sizlere hatırlatmış olalım. Malum LR Türkiye pazarında çok büyük ilgi gördü ve LR Ürünleri almak isteyen kullanıcılar ilk olarak İnternet üzerinden satış yapan ilgili aramaktadırlar. Özellikle n11, sahibinden.com, gittigidiyor.com, sanalpazar.com gibi siteler üzerinden almak isteyen kullanıcıların da bu konuda bilinçlenmesi için bu yazımızı paylaşıyoruz.

LR Ürünlerini Nasıl Alırım?

LR Ürünü almak istiyorsanız eğer herhangi bir LR iş ortağı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. LR iş ortağı olan bir kişi LR ürünlerini satabilir, yada siz LR’a üye olarak kendiniz %40 indirimli bu ürünlere sahip olabilirsiniz. LR Ürünleri çok uzağınızda değil sadece üye olarak çok avantajlı bir şekilde ürünlere sahip olabilir ve dilediğiniz zaman ürün siparişini LR’ın size vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifresi ile web panelinden siparişinizi verebilirsiniz.

LR Üyesi Olmak ve İndirimli Ürün Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)