Menu

LR Üyesinin Aylık Prim Kazancı 25 Bin TL!

LR Aylık Kazanç Tablosu

LR Aylık Kazanç Tablosu

Öncelikle yeni yazımızda sizler ile bir LR iş ortağının 3 yılda geldiği noktaya bakacağız ve kendisinin bizzat paylaştığı hesap tablosunu sizler ile paylaşacağız. Kendisinin ismini gizlilik açısından açıklamayı uygun görmüyoruz, fakat kendisi de benim LR Grubu liderim olur. Sitemden bunu paylaşıyorum çünkü bazı insanlar inanmıyorlar ve bu kadar yüksek meblağları hiç bir firma ödemez diye bizlere sitemde bulunuyorlar. Bizlerde belgeli kanıtlıdır her şey. Eğer hala inanmayanlar olur ise artık diyecek sözümüz yok demekten başka çaremiz yoktur:) Bu işe inanan insanlar girişim yapsın diyoruz ve bu işi yapacağına inanan insanlar ile LR üyesi olması yönünde ikna etmeye çalışıyoruz. Zaten bu işi ben yapamam diyen kişi kendine güvenmeyen kişidir ve biz ne kadar da dil döksek o kişi bildiğinden şaşmayanlar sınıfındandır.

Bu arada biz en başta LR Network işinden bahsederken hep demiştik ki, bu işi herkes yapabilir. Öğrenci, Esnaf, Çalışan, Emekli, Ev hanımı gerçekten de bu söylediklerimiz bakidir ve hala söylüyoruz bu saydıklarım bu işi yapabilir. LR’ı anlatırken çok yorulmuyorsunuz zaten çünkü kaliteli ürünü pazarlamak kadar kolay bir şey yoktur. Ayrıca bu işi yapabilmek için Üniversite mezunu olmak gerekmiyor, Pazarlamacılık deneyimi gerektirmiyor, İngilizce bilmeniz gerekmiyor gibi bir sürü  şey sıralayabilirim. Bunlara gerek yok kendine birazda olsa güvenen ve ben bunu iş olarak sahiplenip arkasında dururum diyorsanız bu tabloda ki rakamları sizinde kazanmanız anormal olmayacaktır. Sizinde aylık kazancınız 25 Bin TL veya 100 Bin TL olabilir. Bu işte gerekli olan şeyler Sabır, LR ürünlerini bilmek, ve bu işe çevrenizdekilere anlatmayla başlamak, daha sonrası kendiliğinden gelecektir göreceksiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)