Menu

LR Yaşlılık Lekelerine Çözüm Getirdi!

LR-Yaslilik-Lekeleri

LR mucizeleri bitmek bilmiyor arkadaşlar. LR kullanan bir iş ortağımın annesinin ellerinde bulunan yaşlılık lekeleri için önerdiğim 2 LR ürünü ilk 10 günde ve toplamda 1.5 ayda sonuca ulaştı. Özellikle yaşlıların ellerinin üst yüzeyinde oluşan kahverengi ve siyah lekeler bir ben görünümü verse de leke oldukları bariz ortadadır.

Bu lekeler için önerdiğim 2 ürünü düzenli olarak günlük kullanması üzerine gün gün resimlerini talep edip kontrol ettim ve sonucun çok iyi olduğunu ve bu tür lekelerden şikayetçi olanlar için sitemde bu yazıyı paylaşmak istedim. Yaşlılık Lekeleri için hangi ürünleri tavsiye ettiğimi ve hangi aralıklar ile nasıl kullanılması gerektiğini sizler ile paylaşacağım.

Öncesinde bir uyarı da vermek istiyorum sizlere, vereceğim ürünler yaz aylarında güneş ile temas olması durumunda lekelerin artacağını ve yaz aylarında kullanım olarak akşam saatlerini seçmenizi yada yaz aylarında değil de son bahar veya kış aylarını tercih etmenizi öneriyorum. Bu arada Güneş Koruyucu krem ile kullanırsanız bir sıkıntı olmuyor bunu da bilmenizi isterim.

Yaşlılık Lekeleri için önerdiğim LR ürünleri:

  • 1 Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • 2 Aloe Vera MSM Jel Krem

Ürünlerin kullanımı:

Ürünlerin kullanımı ile ilgili sizlere bilgi vereyim hemen, önceliğimiz her zaman ki gibi Acil Durum Spreyi ve sonrasında MSM Jel Krem, spreyi sıktıktan 1-2 dakika sonra MSM Jel Kremi leke olan bölgelere iyice yedirmeniz lazım. Bunu günde 2 kere yapmanızı öneriyorum.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)