Menu

LR Zeitgard Nanogold – İpek Gündüz Kremi

Zeitgard Nanogold Gunduz Kremi

Zeitgard Nanogold Gunduz Kremi

Zeitgard Nanogold – İpek Gündüz Kremi adından da anlaşıldığı gibi sizlere ipeksi bir cilt sunuyor. Cildinize yapmış olduğu bakım ile cildiniz daha parlak ve kırışıklığı azalmış bir etki sağladığını bilmenizi isteriz. Serinin en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir. Ayrıca tavsiyemiz Zeitgard Nanogold – İpek Gece Kremi ile kullanmanızdır. İkisini bir arada kullanmanız size daha çok fayda sağlayacaktır. Ayrıca bu ürünleri %40 indirimli almak için aşağıdaki forumu doldurmanız yeterlidir.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)