Menu

LR Zeitgard Platinum Anti-Aging Kremi

Zeitgard Platinum Anti-Age Kremi

Zeitgard Platinum Anti-Age Kremi

Zeitgard Platinum Anti-Aging Kremi Erkekler için üretilmiş ve erkeklere özel olan cilt nemlendirici kremdir. Cilde nem kazandırır ve ayrıca tavsiye edilen kullanım önerileri arasında traş sonrasında tahrişleri önler ve cildi besleyerek cilde doğal zenginlik katar. Ürünün özelliklerini sıralamak gerekir ise sizlere aşağıda Zeitgard Platinum Anti-Aging Kremini anlatalım.

  • Cilde doğal nem kazandırır ve içeriğinde bulunan nemlendirici özelliği ile cildiniz her zaman taze kalır.
  • Cilde elastikiyet özelliği sağlar ayrıca yaşlanma belirtilerini önlenmesine yardımcı olur.
  • Traş sonrası cilt tahrişini önler.
  • İçeriğinde E vitamini içerdiğinden dolayı kapsüllenmiş buzul su, kaktüs ekstresi, Hyaloronik asit bulunmaktadır.

Ayrıca Zeitgard Platinum Erkek Bakım Seti almanız durumunda aşağıdaki diğer ürünleri de indirimli alacağınızı bilmenizi isteriz.

  • Anti-Aging Kremi 50 ml  
  • Express Eye Cooler 30 ml

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)