Menu

LR Zeitgard Serox Göz Pedleri

LR Kozmetik kategorisine dahil olan bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere, ”Zeitgard Serox Göz Pedleri” Serox serinde bulunan ürünler arasında en favori ürünlerimizden bir tanesi olup, özellikle orta yaş gurubu ve üzeri bayanların özellikle ilgisini çeken bir üründür. Göz altı kırışıklıkları kaçınılmaz sorunumuz olduğu için bu tür sorunlar için LR’ın başarılı ekibi bu özel pedleri tanıttılar. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda gerçekten ciddi anlamda bir ilerleme kaydettiklerini dile getirmektedirler. Özellikle 40 ve üzeri yaş gurubu Zeitgard Serox Göz Pedlerini kullandıktan sonra tüm tanıdıklarına tavsiye ediyor.

LR-Serox-Goz-Pedleri

Ayrıca kullanımı çok kolay olan LR Zeitgard Serox Professional Eye Pads sadece paketten çıkarılıp eliniz ile kapalı göze yerleştiriyor ve belli bir süre o şekilde bekletiyorsunuz. Sonrasında ise sizde gözlerinize inanamayacaksınız belli kullanım sonrasında aradaki farkı görünce. Bu arada Zeitgard Serox Göz Pedleri kullanmadan önce lütfen yakından gözlerinizin resmini çekin ve kullanım süresi bittikten sonra tekrar çekin ve aradaki farkı sizlerde görün.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)