Menu

LR’da Bacak Şişlikleri için kullanılan ürünler

LR Varis Ürünü

Özellikle ben LR iş ortağı olduğum için çevremdeki kişilerden sürekli şu rahatsızlığa hangi ürününüz iyi gelir şeklinde sorular alıyorum, ve en son sorulan soru ise LR Bacak Şişlikleri için hangi ürünü tavsiye edersiniz? şeklinde oldu. Biraz araştırdığımda ve diğer iş ortaklarıma sorduğumda ise Bacak Şişlikleri için iyi gelen ağrıları dindiren ve Bacak Şişliklerini azaltan LR ürünlerinin mevcut olduğunu öğrendim. Bu ürünler ile faydasını gören ve hatta öncesi, sonrası resimleri ile de bizleri netleştiren cevapları aldığımı söyleyebilirim.

LR’ın çoğu cilt rahatsızlığına iyi gelen Acil Durum Spreyi ve Konsantre Jel Krem Bacak Şişlikleri için en ideal olan destekleyici ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak bu probleminizi azaltabilirsiniz. Yanı sıra takviye olarak ta LR’da bulunan Sivera içecek ile de desteklerseniz daha iyi sonuç alacağınızı söyleyebiliriz.

Bacak Şişlikleri için kullanılmasını tavsiye ettiğimiz LR ürünleri

  • Acil Durum Spreyi
  • Konsantre Jel Krem
  • Sivera İçecek

Kullanımından bahsedelim biraz öncelikle Acil Durum Spreyi ile sorunlu bölgeyi temizliyoruz ve daha sonrasında Konsantre Jel Kremi bölgemize iyice yedirerek sürüyoruz. Bunu günde 2 kere uygulasanız yeter. Ayrıca içecek ise günde en az 1 kere içilmeli.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)