Menu

LR’da zayıflama ürünleri mevcut mu?

lr-zayiflama

Sizlere LR’da zayıflama ürünleri var mı? başlıklı yazımız ile ilgili bir yazı oluşturmak istedik. Öncelikle bu yazımızı okuyorsanız eğer LR’ın diğer ürünlerinden memnun kalmış ve zayıflama ürünleri de mevcut mu? diye kafanızda soru işaretleri oluştuğunu görmekteyiz. Öncelikle LR’ın bire bir şu ürünü sizi zayıflatır diyemeyiz, çünkü zayıflamaya karşı kesin bir ürünü yoktur. Fakat kendinizi formda tutabileceğiniz daha doğrusu zayıflamak istiyorsanız zayıflatan veya kilo almak istiyorsanız ise kilo aldıran bir ürünü mevcut.

Yazdıklarımızdan yanlış anlaşılmasın bahsedeceğimiz ürün tamamen sizin vücudunuza gerekli olanı verir veya alır. Bir nevi dengeleyici gıda takviyesi ürünü. Ürünümüzün adı LR’ın ProBalance ürünü ve yanında yardımcı olarak kullanacağınız Aloe Vera’lı çok faydalı içeceklerdir. Bu iki ürünü düzenli bir şekilde eğer tüketirseniz emin olun istediğiniz kiloya hızlıca ulaşırsınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)