Menu

Baş Ağrılarına LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli!

 

Baş ağrısı çekenler için LR’ın etkili bir ürünü olan ve rahatlatıcı özelliğe sahip ürünAloe Vera MSM Vücut Jeli Baş ağrılarınızı azaltıyor ve ağrıları azaltmaya yardımcı oluyor. Kullanımı hakkında size aşağıda detayları anlatacağım fakat dilerseniz sizlere öncelikle bu mucize ürünümüzden biraz bahsedelim. Aloe Vera MSM Vücut Jeli, LR firması tarafından üretilmiş olup, asıl hedefi vücut eklem ağrılarına odaklı olmasıdır. Bitkisel olan bu jel, yüksek oranda Aloe Vera Jeli içermektedir. Aloe Vera bitkisini az çok araştırırsanız eğer pek çok cilt problemine iyi geldiğini ve iyileştirme sürecini hızlı bir şekilde desteklediğini görürsünüz.

İçeriğinde sadece Aloe Vera Jeli değil pek çok cilde iyi gelen bitkisel karışık etken maddeleri içermektedir. Alman firması olan LR’ın bu tür ürünleri piyasaya sürmeden önce pek çok testlere tabi tutuluyor ve yan etkisinin olup olmadığı araştırılıyor. Bu ürünün bir yan etkisi yoktur herkesin gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için Almanlar tarafından üretilmiştir. Ayrıca bu firma tam 31 yıldır aktif olarak bu tür ürünleri üretmekte olup, pek çok cilt rahatsızlığına iyi gelecek ürünler üzerinde araştırmalarına profesörler eşliğinde devam etmektedir.

Baş Ağrısı için Aloe Vera MSM Vücut Jeli Kullanımı;

Baş ağrısı olan kişilerin bu ürünü nasıl kullanması gerektiği hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Öncelikle bu Jeli iki parmağınıza sürüyorsunuz ve ardından ağrı olduğu zaman şakaklarınıza sürerek hafifçe masaj yapıyorsunuz. Bu şekilde ağrılarınızın azaldığını ve belli süre sonra ise ağrınızın kalmadığını göreceksiniz. İhtiyaç halinde kullanılması önerilir. Ağrı olduğu zaman ihtiyaç durumunda kullanırsanız yeterli olacaktır.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)