Menu

Serox Instant Result Krem Cildinize Canlılık Verir!

LR-zeitgard-serox-intensive-result-krem

Zeitgard Bakım Sistemi ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Şimdiki ürünümüz Serox Instant Result Krem cildinize hayat katar ve canlı görünüm vererek cildinizin çok daha canlı ve çok daha parlak olmasını sağlar. Ayrıca Anti-Age krem bileşeni ile size daha elastik ve parlak bir görünüm verir. İçeriğinde bulunan zengin içerik ile çok daha etkili sonuçlar alacağınızı söyleyebiliriz.

Bu arada bu ürünü kullanan bir iş ortağım düzenli kullanım sonrası (1 hafta) cildinde çok farklılık gösterdiğini ve canlı, parlak bir cilde sahip olduğunu whatsapp üzerinden benim ile paylaştı. Kendisi bu üründen çok memnun kaldı ve iyi ki, tavsiye ettin iyi ki LR üyesiyim diye bana yazılar gönderdikçe bende çok sevindim böylesine güzel bir sonuca ulaştığı için. Bu yüzden bu ürünü özellikle sitemize girmek istedim.

LR Serox Instant Result Krem İçerikleri

Argireline, Ameliox, Ultra Filling, Spheres bu bileşenler ürünümüzde yer almaktadır.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)