Menu

Sırt Sivilceleri için önerdiğimiz LR ürünleri

sirt-sivilcesi

Genellikle ergen dönemde sırt bölgelerinde de sivilce oluşan kişiler ve normalde cilt yağlanmasına bağlı yetişkinlerde de oluşan sırt sivilceleri için kullanılacak en iyi ürünümüz ”Microsilver Plus Universal Krem ve Microsilver Plus Duş Jeli” olduğunu bilmenizi isteriz. Yüz bakım seti olarak adı geçse de sırt bölgesinde de çok rahatlık ile kullanılabilir olduğunu sitemiz üzerinden duyurmak isterik.

Sırt bölgesinde oluşan sivilceler için önerdiğimiz LR ürünü kesinlikle Microsilver Plus ürünleridir. Ürün içeriğinde 2 adet ürün vardır ve onları size dilerseniz açıklayalım. Ayrıca nasıl kullanılması gerektiğini de sizlere aşağı alandan bildirelim. Öncelikle set içeriğinde 1- Microsilver Plus Universal Krem 2- Microsilver Plus Duş Jeli bulunmaktadır.

Bu ürünü burada açıklamamın sebebi bir arkadaşımın bu konudan dolayı çok muzdarip olduğunu ve sırt sivilceleri yüzünden çok acı çektiğini ve bu durum hakkında nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bana sordu. Bunun üzerine bende bu seti önerdim ve bu sayede sırtındaki tüm sivilcelerinden tamamen kurtuldu ve en fazla 1 hafta kullandı ürünleri. Bu kadar kısa sürede etki eden başka bir ürün var mı soruyorum size? LR değer katar…

Sırt Sivilceleri için kullanım:

İlk olarak Microsilver Duş Jeli ile duş alıyorsunuz.  Ardından Microsilver Plus Universal Kremi ürününü süreceksiniz. Kullanımı gayet anlaşılır ve basittir. Bunu günde 1 kere uygulamanız önerilir.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)