Menu

Sivilce için en etkili LR Ürünleri

Sivilce Kremi LR

LR Sivilce Kremi 

LR Sivilce üzerine geliştirdiği harika ürünlerinden sizlere bahsetmek istiyoruz. Herkesin başına gelebilecek sivilce sorunu bazılarında geçici olsa da bazılarında ise kalıcı bir özelliği vardır. Bu cilde göre ve sivilcenin türüne göre değişmektedir. Sivilceler için kullanılmasını tavsiye ettiğimiz ve beklenmeyen bir yan etkisi bulunmayan LR’ın ürünü Microsilver Plus Yüz Bakım Seti sivilceler ve akneler için en ideal ürünlerdir. İçeriğinde bulunan etkin bileşenler sayesinde sizleri hiç bir ağır tedavi görmeden kolayca uygulayabileceğiniz ürünlerdir. Microsilver Yüz Bakım Kremlerinde bulunan ve sivilcelerin düşmanı ”Gümüş Tuzları” sayesinde sivilcelerinizi zamanla kurutarak sizleri sivilcelerinizden kurtarıyor.

Bu arada Microsilver Plus ürünleri içerisinde bulunan en etkin 3 bileşenler Saf Gümüş, Çinko Bileşikleri ve Dekspantenol bu mükemmel üçlü LR’ın sadece Microsilver Plus ürünlerinde bulunmakta ve sivilce, akne gibi sorunları kökünden temizlemektedir. 

Bu ürünleri araştırmadan önce eminiz ki, doktoklara gittiniz ve uzun ağır süren tedaviler sonucunda hala sivilcelerinizden kurtulamadınız. Burada bahsettiğimiz Microsilver Plus Yüz Bakım Serisine bir şans verin diyoruz ve sonucu bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Ayrıca bahsettiğimiz ürünlerden sonuç almak için en az 1,5 ay düzenli olarak sabah, akşam kullanmalısınız. Sağlıklı günler dileriz…

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)