Menu

Tene Sıkılabilir Onaylı Parfümü LR’da!

LR’ın Parfüm konsepti gerçekten çok geniş bir yelpazeye sahip ve bir çok ünlü yüzlerin isimleri ile piyasaya çıkan LR Parfümlerinin bir başka özelliği de, diğer parfümlere göre insan tenine hiç zararı olmayışıdır. Tene sıkılan LR Parfümleri kesinlikle zararsız ve tene sıkılan parfümler arasında tek onayı alan firmadır. LR ile ilkleri görecek ve devamlı olarak yeniliklere hazırlıklı olmak zorundasınız. Açıkçası LR Üyeleri ürünleri tanıtmak için çok zorlanmıyorlar diye düşünüyorum. Neden diye soracak olursanız, ürünleri çok kaliteli olmasıdır. Ayrıca kaliteli ürünü pazarlamak ta çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

LR Parfüm

Ben LR iş ortağı olarak özellikle LR Parfümleri çok verdim alt üyelerime ve parfüm’ün kokuları da gerçekten çok güzel bizzat kendim ve eşimde parfümleri kullanmaktayız. Kullanırken de hiç bir şekilde sağlığımızı tehdit edecek bir şey olmayınca gönül rahatlığı ile kullanıyoruz. Sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kalite ortada tercih sizin:)

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

bir cevap var “Tene Sıkılabilir Onaylı Parfümü LR’da!

  • Gerçekten çok güzel ürünler. Sibel hanim yardimci olduğunuz için çok teşekür ediyorum size….

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)