Menu

Tırnak Batması Canınızı Yakmasın ”LR Propolis Krem”

Aloe-Vera-Propolis-Krem

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Aloe Vera Propolis Krem özelliklerinden birisini daha sizlere buradan anlatmak istiyoruz. Çok etkileyici bir antibakteriyel özelliğe sahip olan Propolis Krem özellikle Tırnak Batması gibi durumlarda da çok etkili olduğunu söylemek istiyorum. Tırnak Batığı gibi durumlarda oluşan iltihap yarasına iyi gelen ürünün etkisi sürüldüğü andan itibaren başladığını bilinmesi gerekenler arasındadır.

Propolis krem çok derin olmayan yaraların hepsinde çok etkili bir üründür. İçerisindeki yüksek oranda bulunan Aloe Vera bitkisi ve yağlı yapısı ile ayrıca Egzama yaralarına ve topuk çatlaklarına da kullanılması gereken önemli bir üründür. Ürünün kullanımı da çok kolay ve sadece günde 2 kez kullanmanız yeterlidir. Özellikle yara olan bölgeye yatmadan önce sürmeniz durumunda çok etkili sonuçlar alacağını ortadadır.

Not: Ciddi tırnak batması durumlarında Propolis krem sadece yara oluşumunu önler ve o bölgede mikrop oluşumunu önler. Tırnak batmasından kurtulmak istiyorsanız bu durumda doktorunuza başvurmanızı öneririz. Çok sıkıntılı ve acı veren bir durumdur, Tırnak teli takılarak tırnakların şekilleri düzeltilebiliyor. Bunun için ayak bakım merkezleri ile görüşmenizi öneririm.

tırnak-batmasi

Aloe Vera Propolis Krem Nelere İyi Geliyor?

  • Tırnak Batması yaralarına çok iyi gelir ve yara bölgesindeki tüm mikropları temizleyerek yara oluşumunu önler.
  • Egzama yaralarına iyi gelir antibakteriyel özelliği ile bölgeye hijyen sağlar.
  • Ayak topuğu çatlaklarında çok etkilidir.
  • Deri kesilmesi sonrasında kullanılması olası mikrop kapmasını önler.
  • Nasır gibi durumlarda çok etkilidir.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)