Menu

Yanık izlerine iyi gelen LR ürünleri

LR Yanık izleri ürünleri

Aloe Vera bitkisinden gücünü alan LR ürünleri cilt hastalıklarına ve izlerine derman olmaya devam ediyor. Mucize ürünleri ile Türkiye piyasasında resmen ortalığı sallayan ve etkisi ile kulaktan kulağa hızlıca yayılan LR markası ciddi oranda Türkiye’de doğrudan sistemi ile büyümektedir. Kaliteli ürün çıkaran ve en ince detayına kadar Almanya’da testlerden geçen ayrıca Türkiye’de sağlık bakanlığı ithalat izni alan LR açıkçası çok popüler bir marka olma yoluna girdiğini ve LR üyelerinin gittikçe büyüdüğünü görmekteyiz. Bunları sizlere neden anlatıyorum, çünkü böylesine güzel gelişmeler ve böylesine güzel olumlu sonuçlar veren markayı ön plana çıkartmak gerçekten gerekli diye düşünüyorum.

Özellikle benim çevremde bu işi yapan kişilerin yüzlerinin sürekli güldüğünü görmekteyim. Sorduğumda ise LR ürünlerini tanıtıyoruz ama inanın çok zorlanmıyoruz çünkü Almanya’nın kalitesi ve 30 yıllık tecrübesinden bahsedince kendileri üye olmak istiyor ve ürünleri denemek için sabırsızlanıyorlar. Şeklinde bana söyleyen çok kişi var çevremde ve bu durum beni de çok mutlu ediyor. Özellikle cilt hastalıkları konusunda başarısı tartışılmaz diyebiliriz.

Neyse şimdi sizlere asıl konumuz olan ”Yanık izleri” konusunda önereceğim ürünlerden bahsetmek istiyorum. Ürünlerin ayrıca kullanımı hakkında da sizlere detaylı bilgi vereceğim aşağı kısımda, dikkatlice okumanızı ve doğru şekilde uygulamanızı rica ediyorum. Bazı arkadaşlar sitemizin Kullanıcı Yorumları köşesinden 5 kere aynı sorun hakkında önerdiğim ve nasıl kullanması gerektiği hakkında bilgileri paylaşmama rağmen tekrar aynı rahatsızlıktan dolayı bana sorular geliyor. Halbuki kelime arama aracını kullanarak aradığına kolayca ulaşabileceğinizi unutmayınız. Bu konuda sizden daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.

LR Yanık izleri için önerdiğim ürünler:

Yanık izlerine iyi gelen ve önerdiğim ürünler şöyledir: Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Microsilver Universal Krem bu 2 ürünü kullanmanız gerekmektedir. Bu 2 ürünü günde 2 defa sabah akşam uygulamanızı öneriyorum. Ayrıca ilk olarak spreyi sıkıyorsunuz ve 2 dakika sonra Universal kremi yanık izi olan yere iyice yediriyor ve cildin emmesine bırakıyorsunuz.

Bu arada çok derin olan yanık izleri için bu çözüm çok etkili olmayabilir, çok derin olan yanıklar için bahsettiğim ürünleri kullanan bir kaç kullanıcıdan duyduğum kadarı ile çok az bir etki yaptı görünümde diye belirttiklerini de sizlere buradan iletmiş olayım.

Not: Aloe Vera Acil Durum Spreyi yaz aylarında güneş ile temas olması durumunda ciltte lekelere, kabarmaya, kızarmaya neden olabilmektedir. Bu yüzden ya güneş koruyucu ile kullanmalısınız, yada sadece akşamları kullanmalısınız. Kışın kullanımda sorun olmayacaktır.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)