Menu

Yeni Kazanç Kapısı LR’da Nasıl Başlanılmalı?

LR-Sibel-Ay1

Not: Video Yazının Aşağısındandır!

LR’ı bilmeyenler için kısa bir açıklama geçip ardından da LR’da nasıl başarılı olunur? ne gibi yollar ve liderlerin takibi nasıl olunmalı bunları tek tek sizlere hem yazı ile hemde çekmiş olduğum videom ile anlatmaya çalışacağım. Öncelikle LR Health & Beauty firması Almanya’da merkezi olmak üzere 30 yıldır 33 ülkede aktif olarak hizmet veren sağlık ürünleri ve kozmetik ürünleri üreten köklü bir firmadır. Bunu iş olarak ta geliştirmek sizin elinizdedir ve LR network marketing firmaları arasında şuan özellikle parmak ile gösterilen adil bir doğrudan satış firmasıdır.

LR’ı iş olarak görüp iş olarak yapmanın sizlere ne gibi kazançlar sağlayacağını videomda anlattım. Videomda çok güzel konulara değindim ve özellikle LR’a yeni başlayan iş ortakları için kesinlikle izlenilmesi gereken bir kayıt olduğunu da sizlere söyleyebilirim. Ayrıca ben bu videoyu aslında kendi grubumda bulunan first line üyelerim için çektim, fakat neden herkes bunu izleyip LR’ı bir kezde benden duymasınlar ki dedim? LR hakkında önemli püf noktalara değindiğim videomda ayrıca nasıl bir yol izlenilmesi gerektiği hakkında da detaylı olarak anlatımda bulundum.

LR ile ilgili bu tür videolarımın paylaşımlarını artık sizlere sık sık paylaşacağım. LR hakkında bildiğim ve sonradan da öğrendiklerimi güncel olarak sizlere youtube ve web sitem üzerinden duyuracağım. Ayrıca kendi üyelerim için ve facebook grubumda bulunan kişiler içinde canlı yayın yapmayı düşünüyorum. Her şeyi yazı ile anlatamayabiliriz ve en hızlı ve en doğru seçim bazen video çekmek veya canlı yayından anlık olarak sizler ile paylaşmak daha doğru olabilir.

Canlı yayın yapmanın bir başka avantajı da sizlerin kafanıza takılan tüm soruları bana facebook canlı yayın üzerinden yorum olarak sorabilecek olmanızdır. Emin olun her sorunuza bir cevabım olacaktır:) Bu yüzden takipte kalın ve bilgilerimizi paylaşarak LR’da daha çok nasıl ilerlenir ve hangi yollar izlenilir? cevabını bulalım. Şimdi sizleri yeni çekmiş olduğum videom ile baş başa bırakıyor ve iyi seyirler diliyorum:)

LR’da Nasıl Başarıya Ulaşabiliriz?

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 435 2117 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

2 Yorum var “Yeni Kazanç Kapısı LR’da Nasıl Başlanılmalı?

  • MRB YUZ KİZARİKLİGİNA İYİ GELEN VE ONERECEGİNİZ ETKİLİ BİR KREMİNİZ VARMİ SİMDİDEN TESEKKUR EDER İYİ GUNLER DİLERİM

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)