Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Aft Ağız Yarasına LR Microsilver Diş Macunu

microsilver-plus-dis-macunu

LR-Aft-Agiz-YarasiHerkesin büyük sıkıntı çektiği ve en çok acı veren yaralardan birisi olan AFT özellikle dil bölgelerinde ve ağız içi her hangi bir bölgede çıkmaktadır. Aft Ağız Yarası Tedavisi görüp sonuç alamayanlar için kaybedecek bir şeyinizin olmadığını baştan belirtmek isteriz. Microsilver Plus Diş Macunuiçerdiği pek çok sağlık içeren bileşen ve tedavi edici formülleri ile ağız içi için en ideal olanı diyebiliriz. Microsilver Diş Macunu içinde içeren gümüş zaten anti bakteriyel özelliği taşıdığı için ağızda oluşabilecek her türlü enfeksiyon ve iltihap, yaraya karşı savaşan mükemmel bir silahtır.Ayrıca bahsettiğimiz diş macunu fiyatına gelince gerçekten çok uygun olup sizlerin cebinizi de yakmayacağını da belirtmek isterim.

Bende ağız içi sağlığı için normal piyasada bulunan diş macunları yerine Microsilver Diş Macunu ve Aloe Vera Diş Macunu kullanmaktayım gayette memnunum. Ayrıca bu macunun diş eti çekmelerine karşıda iyi geldiğini söylemem gerekiyor. Nasıl iyi geliyor diye soracak olursanız eğer, içerdiği Gümüş ve bileşen diğer bitkisel karışım ile birlikte diş taşlarını parçalıyor, tar tarı yok ediyor. Bu sayede diş eti çekmesi gibi bir durum ortadan kalkıyor. Özetlemek gerekir ise Aft Ağız Yarası için önerdiğimiz yardımcı ve destekleyici ürün Microsilver Plus Diş Macunu!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir