Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Alman Firması LR Güvenilir Mi?

lr-guvenilir-mi

Bir Alman firması olan LR benim hayatımda yaklaşık olarak 8 aydır var ve LR’ın gücünü zaman geçtikçe görmeye başladım. İlk başlarda LR’ın bir network firması olduğunu söyledikleri gibi ben ilgilenmiyordum ve daha sonrasında arkadaşımın bu firmanın bir Alman firması olduğunu söylemesi üzerine LR’ı araştırmaya başladım ve LR’a üye olmaya karar verdim. Neden LR’a üye olmaya karar verdim? Çünkü ben Almanların nasıl bir çalışma sistemi olduğunu biliyorum.

Kendim Almanya’da doğup büyüdüm ve orada yetiştim ve hali ile Almanların hile hurda ile uğraşmadıklarını iş konusuna gelince disiplini ve başarıyı hedefleyerek yola girerler. Bu yüzden LR’ın Alman firması olduğunu duyduktan sonra gözüm kapalı üye oldum diyebilirim:)

Peki güven vermesi için Alman firması olması yetiyor mu? Aslında bana göre yetiyor ama benim gibi düşünmeyenler de eminim vardır. Peki ben sormak istiyorum, güven vermeyen bir firma 30 yıldır nasıl ayakta durur ve büyümeye devam eder? Diyeceksiniz ki, biz neden duymadık 30 yıldır varsa? cevabı basit, LR Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde çalışmıştır ve Türkiye’ye gelmesi çok olmadı toplasan 3 yıldır mevcut. Yani 3 yılda biz daha yeni LR’ı duyduysak eğer daha duymayan kim bilir ne kadar potansiyel LR iş ortağı vardır?

Evet LR güven veren bir network firması!

LR bu yüzden bana göre güven veren bir firma ve ben bu firma ile çalıştığım için çok memnunum ve üye olup memnun olmayanların çabuk pes ettiğini düşünüyorum ve çabuk pes eden birisi yeni bir işletme bile açsa erken kapatılmaz ve en az 1 yıl verir o iş yerinin oturmasına, LR’a neden 1 ay veriyorsunuz? LR sizden stopaj istemiyor, kira istemiyor, benzeri masraflar istemiyor aylık aidatı yok ve sizi sınırlayacak bir kota yok, bu yüzden LR’da bu işi yapmak bence çok kolay yeter ki, siz bu işi yapacağınıza güvenin! Kendinize olan güveniniz olduğu sürece LR’da zenginliğin sınırı yoktur. Bu firma ile aylık kazancınızın bir sınırı yok. Hedeflerinizi yüksek tutun kazanan siz olacaksınız.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

6 Yorum var “Alman Firması LR Güvenilir Mi?

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir