Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Almanlardan Saç Çıkaran Etkin Formül! 2017

Almanlardan Saç Çıkaran Formül

Saç dökülmeleri genellikle genetik sebeplerden kaynaklansa bile çevresel faktörlerin etkisi oldukça büyüktür. Bunun dışında yanlış uygulamalarda yine saç dökülmelerini tetikleyen faktörler arasındadır. Günlük dökülen 50 ile 100 arası saç teli normal olarak görülmektedir. Daha çok erkeklerde görülen bu problem nadirde olsa bayanlarda da görülebilmektedir. Ancak son zamanlarda saç çıkaran etkin formül bulundu ve saç problemi yaşayan milyonlarca insanı bu dertten kurtarmayı başardı. Formül hakkında bilgi vermeden önce saç dökülmesi hakkında detaylı bilgiler sunacağız;

Saç Dökülmesi Nedir?

Aslında saç dökülmesi biden fazla problemin ifadesi için kullanılabilir. Bununla beraber saç dökülmelerinin onlarca sebebi bulunmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sağlıklı bir saç yapısına sahip olan kişilerde 50 ile 100 arası saç dökülmektedir. Ağlık saçlarda ise bu sayı çok daha fazladır. Saç dökülmeleri genellikle banyo esnasında, saç tarama esnasında veya giysi değişimi sırasında daha çok fark edilir.

Saçlar küçük bir incelme ile başlayarak tüm saçların dökülmesi ile sonuçlanan bir problemdir. Birçok insanda saçların incelerek dökülmesi ve kellik probleminin oluşması büyük bir sıkıntı olarak görülmektedir. Çünkü saçlar yüzyıllardır güzellik sembolü olarak görülmektedir. Bununla beraber ciddi psikolojik problemleri de beraberinde getirebilmektedir. Androgenetik alopesi cinsi saç dökülmelerini tetikleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunların birincisi, menopoz, hamilelik, psikolojik stresle değişiklik gösteren hormonal yapılar ile saç foliküllerinde oluşan değişikliklerdir. Diğeri eksik mikrosirkülasyon durumunda biriken sülfür amino asit, besindel protein ve vitamin eksiklikleridir. Son olarak saç derisindeki kaşıntılar ve kepek problemleri bunun bir nedeni olarak görülmektedir.

Saç Dökülmesinin Çeşitleri Nelerdir?

Saç dökülmesinin başlıda nedenlerinden biri telogen effluviumdur. Bu durum kişinin ciddi bir stres yaşaması sonrasında meydana gelen ve en çok rastlanan saç dökülmesi çeşididir. Diğer biden ilaçlardan kaynaklanan yan etkilerdir. Çünkü bazı ilaçların yan etkileri doğrudan saç dökülmeleri ile sonuçlanabilmektedir. Özellikle kanser tedavilerinde kullanılan birçok ilaç kısa vadede saçların ciddi bir dökülmeye uğramasına neden olmaktadır. Bunun dışında saç dökülmeleri çeşitli hastalıkların da belirtisi olabilmektedir.

Bu hastalıkların başında ise sifiliz, seks hormon bozukluğu, troid hastalığı, beslenme bozuklukları ve cilt kanseri gelmektedir. Saç derisinde oluşan mantar hastalıkları da saçların büyük ölçüde dökülmesine yol açan etkenlerden biridir. Bunun dışında travmalara bağlı olarak gelişen saç dökülmeleri bulunmaktadır. Travmalara bağlı gelişen saç dökülmeleri genellikle kişinin kendi hatasından kaynaklanan bir saç dökülmesi şeklidir. Fön makinesi, saç maşası ve karmaşık saçı tarama gibi uygulamalar buna en açık örneklerdir.

l-recapin-sac-dokulmesine-karsi

Dökülen Saçlar Nasıl Çıkar?

Saç dökülmesi durumunda genellikle saç ekimleri ön plana çıksa bile, çoğu kişi tarafından tercih edilmeyen bir yöntemdir. İnsanlar genellikle saç ekimi yerine bitkisel tedavi yöntemlerini uygulamayı tercih etmektedir. Özellikle kozmetik ürünleri bu konuda oldukça başarılı sonuçlar doğurabilmektedir. Ancak kozmetik ürünleri seçerken ürünün bitkisel ve doğal olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Bu alanda Alman firması LR markası 30 yıllık geçmişi ve 30 ülkedeki satış ağıyla her zaman bir adım öne çıkıyor.

Markanın geliştirmiş olduğu L-Recapin Set, saç çıkarma konusunda oldukça büyük başarılara imza atmış bir ürün setidir. Şimdi bu ürün hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Öncelikle ürün tamamen bitkisel olduğundan hiçbir şekilde yan etki oluşturmaz ve saçların yeniden çıkma sürecini önemli şekilde destekler. Sette iki farklı ürün bulunuyor. Bunlardan biri olan L-Recapin Tonik, mevcut saç yoğunluğunun korunmasına yardımcı olmaktadır.

Özel bio kompleksi sayesinde saçların tutulmasına katkı sağlamaktadır. Saç derisinin beslenmesine ve kan dolaşımının hızlanmasına katkı sağlar. Ayrıca saçların uzun vadede uzama evresinde kalmasına yardımcı olabilir. Diğer ürün ise L-Recapin Şampuan dır ve dermatolojik olarak test edilen bir üründür. Saçları temizlerken aynı zamanda güçlendiren bu şampuan, saçların yeniden çıkma sürecine de destek olmaktadır. Her yaş ve kesim tarafından yaygın olarak kullanılan bu ürün seti, saç dökülmesi yaşayan milyonlarca insana büyük katkılar sağlamıştır.

L-Recapin Set Nasıl Kullanılır?

L-Recapin Öncesi Sonrası

Bu mucize saç çıkaran ürünler ile ilgileniyorsanız eğer lütfen aşağıdaki formu doldurunuz veya alt kısımda bulunan WhatsApp numaramdan iletişime geçiniz. 0532 5266681

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir