Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Almanya’da Yaşayanlara LR Altın Dağıtıyor!

LR Almanya Altın Ödülü

Almanya’da Altın Ödülü!

Almanya’da LR’ın düzenlediği yeni Ekim kampanyasında çok değerli ödüller sahiplerini bulacak. Özellikle Almanya’da düzenleyeceği kampanyanın detaylarını sizlere aşağıda belirteceğiz. Ödüller çok güzel ve sadece ilk 3’e değil tam 10 kişinin de faydalanacağı bu kampanya gerçekten Almanya’yı hareketlendireceğe benziyor. LR’ın Almanya’daki üyelerine Altın kazanma şansı sunuyor. Ekim ayı içerisinde iş ortağı olup Kasım sonuna kadar yapacakları üyelerden gelecek olan toplam PW’ye göre sıralamaya gireceklerdir.

Bu düzenlenen kampanyada 1. olan kişiye tam 1 kilo Altın verilecektir. Değeri ortalama TL olarak 120.000 TL’yi buluyor ve LR gerçekten Almanya’ya biraz torpil geçiyor gibi geldi bize:) Türkiye’de de böyle güzel kampanyalar bekliyoruz Altın olmasa bile benzeri kampanyalar ile LR üyelerini şımartmalarını bekliyoruz açıkçası.

Gelelim LR Almanya’nın kampanya şartlarına, öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi bu içinde LR iş ortağı olan ve kasım sonuna kadar en çok üye yapan ve pw kazanan kişiler kampanya ödüllerini kazanmaya hak kazanacaktır. Ödül kilo ve gram altındır.

Sıralamaya göre ödüller:

  1. 1 Kilo Altın

  2. 500 Gram Altın
  3. 250 Gram Altın
  4. 100 Gram Altın
  5. 50 Gram Altın
  6. 20 Gram Altın
  7. 10 Gram Altın
  8. 5 Gram Altın
  9. 2 Gram Altın
  10. 1 Gram Altın

Katılan herkese bol şans diliyorum…

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir