Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Aloe Vera Sağlık Ürünlerinde LR Kalitesi!

https://www.isortagiol.com/

Aloe Vera Sağlık Ürünleri sizlerinde bildiği üzere Aloe Vera bitkisinden elde edilen ve pek çok cilt rahatsızlıklarının iyileşmesinde büyük rolü olan bit bitkidir. Aloe Vera bitkisi ile pek çok firma sağlık ürünleri üretmektedir ama ben sizlere diğer x firmalar ile LR firması arasında ki olan kalite farklarını anlatmak istiyorum. Öncelikle Aloe Vera bitkisi sadece tek başına yeterli olmayacağını ve bu bitkide bulunan jeli nasıl ve hangi karışımlar ile bir araya getirip insanlara sunmak gerekeceğini bilmek gerekir.

Bazı X firmaların da doğrudan satış sistemi ile (network marketing) kullanıcılara ulaşmasını sağladığı Aloe Vera içerikli sağlık ürünlerini kullanan çevremdeki arkadaşlarımın yorumuna göre, ürünler güzel fakat düzenli kullanımlarda bile bazı cilt rahatsızlıklarının iyileşmesine yardımcı olmadığını bana ilettiler. Bunun üzerine zaten bende bu konuyu artık birinin açması gerektiğini düşündüm ve bu vesile ile bu konuya da bir açıklık getirmek gerekir diye sizlere web sitem üzerinden ulaşmak istedim.

XX Marka Aloe Vera Sağlık Ürünleri Alınır mı?

Öncelikle ben firma ismi vermek istemiyorum bu yüzden XX firma veya marka şeklinde yaklaşıyorum ki, sonuçta isim vererek firmaları zarara uğratacak şekilde bir yazı yazmak istemiyorum. Arkadaşlar XX marka Aloe Veralı sağlık ürünü satan firmalardan ürün alınır mı? açıkçası bu konuda özgürsünüz tabi ki, alabilir deneyebilir ve hatta sonucunu bizzat kendiniz de görebilirsiniz. ”Bir deneyim kazanmak için, riske girilmelidir.” Bu deneyim bence çok önemli hem sizin piyasada bulunan Aloe Vera sağlık ürünlerini doğrudan satışını gerçekleştiren firmanın ne kadar deneyimli olduklarını ve ne düzeyde başarılı ürünleri piyasaya sürdüklerini sizlere gösterir.

Burada önemli olan analizci olmanız ve çıkarılan ürünlere verilen paralar karşılığını veriyor mu? Eğer gerçekten güzel sonuç alırsanız zaten o firmaya diyecek lafımız yoktur, ama eğer ürünleri kullanıyor fakat hiç bir sonuç almıyorsanız da kandırılmanızın da bir anlamı yoktur. Herkesin parası, zamanı değerlidir bu konuda bence göz önünde bulundurulmalıdır. Bu yüzden eğer bu işi yapıyorsanız piyasa analizi yapın ve ön yargılı olmadan ürünleri deneyiniz ve sonuca göre siz yorumunuzu yapınız.

Aloe Vera Sağlık Ürünlerinde LR’dan Şaşmam!

Öncelikle belirtmek isterim ki, ben bu firma ile çalışıyorum diye sizler diyeceksiniz ki, tabi ki LR’ı öveceksin çalıştığın firmayı kötüleyemezsin. İşin aslı böyle değil arkadaşlar, sizlere yukarıda belirttiğim bazı noktalar vardı ve şimdi o konulara geleceğim. Ben yukarıda bahsedilen pek çok firmanın Aloe Vera içerikli sağlık ürünlerini bizzat kendim kullanıcı olarak aldım kullandım, denedim ve burada deneyimlerimi de sizler ile paylaşmak istedim. Ben LR’a başlamadan önce evet bir iş yapmak istiyordum, ama bu işin hakkını veren firma ile ürünlerine güvenen firma ile çalışmak istedim. Sonuçta bizler devamlı olarak çalışacaksak (uzun vadeli) ürünlerin kalitesi de iyi olmalı ve Aloe Vera içerikli sağlık ürünlerinin bileşenlerini de yerinde yapabilen uzman dermatestlerin, profesörlerin olması gerektiğini düşündüm.

Ayrıca geçmişe dayalı deneyim de çok önemli, ki 30 yıllık bir deneyime sahip, ve kendi Aloe Vera bitkilerini yetiştiren, tüm ürünlerini tek tek test edip karşı tarafa büyük güven veren LR’a ben nasıl güvenmeyim? Yukarıda bahsettiğim gibi XX markaların ürünlerini de alıp denedim LR iş ortağı olmadan önce ama inanın diğer firmanın ürünleri ile LR firmasının ürünleri arasında çok büyük fark var. Ben Güzellik Uzmanı Estetisyen biri olarak özellikle cilt bakım ürünlerini inceledim ve sonuç olarak LR diğer firmalara kalitede ve sonuçta fark atan bir firma oldu.

Alman firması olması da bana güven verdi ki, bende Almanya’da doğup büyüdüğüm için Almanlar hiç bir konuda yanlış yapamazlar ve tüm testleri uygulayarak o ürünü ancak o şekilde piyasaya sürerler. Onun için ben kısa kesmek istiyorum ve diyorum ki, Aloe Vera Sağlık Ürünleri denilince akla gelecek tek firma herkes için LR olacaktır. Tabi bunu zaman ile ve tecrübe ile göreceğimizi de unutmayalım…

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir