Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Aloe Vera Sivera içeceği saç dökülmemi durdurdu!

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi sizlere tanıtayım ki bir karışıklık yaşanmasın. Sizlere genelde yazıları Sibel Ay yani eşim paylaşıyor ama bu yazıyı özellikle ben sizler ile paylaşmak istedim, ben deniz Sibel Ay’ın eşi Cemal Ay. Sizlere eşim sayesinde tanıştığım LR ürünleri arasında kullandığım (2 ay) ilgilimi çeken ve içerdiği etkin doğal bitkisel karışım aromasına sahip olan Aloe Vera Sivera İçecek‘ten bahsetmek istiyorum. Bu ürünü özellikle kullanmamın asıl sebebi içeriden çok destekleyici olması ve bazı sorunları içeriden düzeltmeye yardımcı olmasıdır. Fakat benim bu ürünü asıl kullanmamın sebebi ise saçımda yaşadığım dökülme problemi içindi.

Bana bu ürünün saç dökülmesine iyi geleceğini kimse söylemedi ve benim çok eskiden beri bildiğim ”Isırgan Otu” saç dökülmesine çok iyi geldiği ve saça canlılık verdiğidir. Bunu bana büyüklerim de çok söylerdi ve ben ısırgan otunu zamanında çok araştırmıştım ve faydaları saymak ile bitmeyen her derde deva mucize bitki olarak bilenlerin kullandığı bitkidir.

Çoğu bu bitkiyi evinde kaynatarak süzer ve su dinlendikten sonra günde 1 bardak içerdi. Bu sayede ise prostat sorunu yaşayan erkeklerin de taş düşürmesi ve kanalların temizlenmesi gibi durumlarda etkili bir bitkidir. Bu yüzden Sivera içeceğine başladım ve 2 ay gibi bir süre ile günde 3 kapak içtim aç, tok karışık düzensiz olmasına rağmen gerçekten çok ciddi anlamda bir başarıya imza attı ve saç dökülme probleminden beni kurtardı. 

Uzun süre saçlarımın dökülmesini durduramıyordum ve yataktan her kalktığımda yastık üzerinde bir sürü saç ile uyanıyor ve moralim çok bozuluyordu. Ayrıca elimi her saçıma attığımda elime illa 3 – 4 tel saç gelirdi. Sivera içecek sayesinde saç dökülmesi durdu ve saçlarım daha parlak ve güçlü oldu. Ben sadece saç dökülmesi için değil genel olarak her açıdan sağlıklı kalmak için kullanıyorum ve eşime her ay 5 adet sivera içecek siparişi vereceğim:) Kısacası LR ürünleri kalitesini burada bir kere daha sizlere kendim yaşadığım deneyimden yola çıkarak paylaşmak istedim.

Saç dökülme problemi yaşayanlar için en doğal ve kolay yöntem içeriden destekleyici Isırgan Otlu Sivera içeceğini kullanmasını şiddetle öneririm!

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir