Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Arı Sokması Durumunda Önerdiğim LR Ürünleri

LR-Ari-Sokmasi2

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde Arıların çoğaldığını ve arıların sokması durumunda LR’ın hangi ürünlerini kullanabileceğinizi sizlere anlatacağım. Her arı zor durumda kalmadığı sürece iğnesini batırmaz kimseye ama bu durum ile karşı karşıya kalma ihtimalinizi de hiç olmaz demeyelim.

Özellikle geçen yaz memleketim Kayseri’ye gittiğimde 2.5 yaşındaki oğlum arının üzerine eli ile yanlışlık ile bastırdığında arının elini soktuğunu ve oğlumun canı çok yanmıştı eli de şişmişti. Bunun üzerine LR’ın Aloe Vera Sprey ve Konsantre Krem kullanarak bu acısını azaltacağını ve şişliğin ineceğine ürünlerin yardımcı olacağını biliyordum ve öyle oldu.

Bizzat bu tecrübeyi edindiğim için ve yaz ayında bilinmesi gereken bir bilgi olduğu için sizler ile bu yazıyı paylaşma gereği duydum. Umarım herkese faydalı bir bilgi olur.

Arıları Nasıl Uzaklaştırırım?

Arılar genellikle sıcak yaz aylarında ortaya çıkar ve arılar yeşilliği çok severler ormanlık alana yakın iseniz ve çiçeklerin bol olduğu bir bölgede iseniz eğer arıların sizi taciz etmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arıların çeşitleri çoktur ve genellik ile bal arıları zararsız diye bilinir. Eşek arıları tehlikeli olan arılar sınıfına girer ve kanatları sarı olur. Ayrıca arıların yanınıza gelmesini istemiyorsanız arıları uzaklaştırmak için Kuru Kahve yakmanızı tavsiye ederiz. Kuru kahveyi yakınca arılar onun oluşturduğu dumandan etkilenir ve uzaklaşırlar.

Arı Sokmasına Önerdiğim Ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Konsantre Krem

Ürünlerin Kullanımı:

Ürünlerin kullanımı şöyle; Önce spreyi sıkıyorsunuz arı sokması yaşadığınız yere ve ortalama 1-2 dakika sonra Konsantre kremi sürüyorsunuz. Bunu arı soktuktan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Ayrıca acı hafifleyene kadar ihtiyaç halinde kullanılabilir. Ayrıca rahatlatması ve şişliğin inmesini hızlandırmak için buz ile pres yapmanızı da öneririm.

Bilmeniz Gerekenler:

  • Arı sokması durumunda arıyı kesinlikle sıkarak soktuğu yerden almayınız.
  • Arının soktuğu yeri sıkarak zehrini çıkartmaya çalışmayınız.
  • Arıya alerjisi olan kişilerde solunum yollarının kapanmasına neden olduğu için ölümcül bir tehlike olduğunu unutmayınız. Alerjisi olan kişi doğrudan hastaneye görülmelidir.
  • Arının iğnesi derinizde kalıp kalmadığını kontrol ediniz, eğer siyah nokta olarak görüyorsanız iğne derinizdedir ve o iğneyi çıkartmanızda fayda vardır.
  • Ayrıca destek olarak arının soktuğu yere buz pres uygulayınız.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir