Menu

Arı Sokması Durumunda Önerdiğim LR Ürünleri

LR-Ari-Sokmasi2

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde Arıların çoğaldığını ve arıların sokması durumunda LR’ın hangi ürünlerini kullanabileceğinizi sizlere anlatacağım. Her arı zor durumda kalmadığı sürece iğnesini batırmaz kimseye ama bu durum ile karşı karşıya kalma ihtimalinizi de hiç olmaz demeyelim.

Özellikle geçen yaz memleketim Kayseri’ye gittiğimde 2.5 yaşındaki oğlum arının üzerine eli ile yanlışlık ile bastırdığında arının elini soktuğunu ve oğlumun canı çok yanmıştı eli de şişmişti. Bunun üzerine LR’ın Aloe Vera Sprey ve Konsantre Krem kullanarak bu sorundan kurtulmuştuk. Özellikle acısını azalttığını ve şişliği de hemen indirdiğini söyleyebilirim.

Bizzat bu tecrübeyi edindiğim için ve yaz ayında bilinmesi gereken bir bilgi olduğu için sizler ile bu yazıyı paylaşma gereği duydum. Umarım herkese faydalı bir bilgi olur.

Arıları Nasıl Uzaklaştırırım?

Arılar genellikle sıcak yaz aylarında ortaya çıkar ve arılar yeşilliği çok severler ormanlık alana yakın iseniz ve çiçeklerin bol olduğu bir bölgede iseniz eğer arıların sizi taciz etmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arıların çeşitleri çoktur ve genellik ile bal arıları zararsız diye bilinir. Eşek arıları tehlikeli olan arılar sınıfına girer ve kanatları sarı olur. Ayrıca arıların yanınıza gelmesini istemiyorsanız arıları uzaklaştırmak için Kuru Kahve yakmanızı tavsiye ederiz. Kuru kahveyi yakınca arılar onun oluşturduğu dumandan etkilenir ve uzaklaşırlar.

Arı Sokmasına Önerdiğim Ürünler:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera Konsantre Krem

Ürünlerin Kullanımı:

Ürünlerin kullanımı şöyle; Önce spreyi sıkıyorsunuz arı sokması yaşadığınız yere ve ortalama 1-2 dakika sonra Konsantre kremi sürüyorsunuz. Bunu arı soktuktan hemen sonra uygulayabilirsiniz. Ayrıca geçene kadar ihtiyaç halinde kullanılabilir. Ayrıca rahatlatması ve şişliğin inmesini hızlandırmak için buz ile pres yapmanızı da öneririm.

Bilmeniz Gerekenler:

  • Arı sokması durumunda arıyı kesinlikle sıkarak soktuğu yerden almayınız.
  • Arının soktuğu yeri sıkarak zehrini çıkartmaya çalışmayınız.
  • Arıya alerjisi olan kişilerde solunum yollarının kapanmasına neden olduğu için ölümcül bir tehlike olduğunu unutmayınız. Alerjisi olan kişi doğrudan hastaneye görülmelidir.
  • Arının iğnesi derinizde kalıp kalmadığını kontrol ediniz, eğer siyah nokta olarak görüyorsanız iğne derinizdedir ve o iğneyi çıkartmanızda fayda vardır.
  • Ayrıca destek olarak arının soktuğu yere buz pres uygulayınız.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)