Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Ayak, Tırnak Sertleşmesini Önlemek İçin LR Ürünleri

lr-tirnak-mantari-tedavisi

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR’ın mucizeleri bitmek bilmiyor, her ürününün ayrı ayrı cilt problemlerne iyi geldiğini bildiğimiz LR ürünleri ile Tırnak Sertleşmesi probleminize karşı iyi gelecek ürünleri sizlere söyleyeceğim. Ayrıca nasıl kullanılması gerektiği yönünde de sizlere detaylı bilgileri aktarmaya çalışacağım. Öncelikle ürünlerimizden bahsetmeden önce sizlere eşiminde bu problemden dolayı muzdarip olduğunu ve bu konuda bir çok çeşit ürün kullanmasına rağmen kurtulamamış olduğunu söylemek istiyorum. Daha sonra ben LR iş ortağı olduğumda ise bu soruna çözüm olarak LR ürünlerinin etkili olacağını düşündüm ve eşime bahsettim. Kendisine düzenli olarak kullanması yönünde bilgiler verdim.

microsilver-plus-ayak-kremiKullanılması gereken ürünler Microsilver Plus Ayak Kremi ve Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ikili olarak kullanılması gerekiyor. Daha sonra eşim ürünleri düzenli olarak 1 ay boyunca kullandı ve bunu sadece akşamları yapmasına rağmen emin olun arada gözle görülecek bir fark oluştu ve Tırnak Sertleşmesinden kaynaklı oluşan kokulardan eser kalmadı. Ayrıca topuklarında çatlaklıklar vardı onlarda bu ürünler sayesinde geçti. Eşim bile olanlara inanamadı ve ürünün gerçekten çok kaliteli olduğunu ve mucize olduğunu söyledi.

Bu ürünleri bizzat kendimizin deneyip ve sonucunda da memnun kalınca açıkçası ben gönül rahatlığı ile LR ürünlerini tavsiye ediyorum. Microsilver Plus Ayak Kremi içeriğinde bulunan gümüşler sayesinde mikropların öldüğünü ve bakterileri kendinden uzaklaştıran gümüş burada çok büyük etken rol oynuyor. Belki bilmiyorsunuz ama Gümüş olan yerde bakteri ve mikrop barınamaz. O yüzden gümüş içerikli ürünümüz ayakta oluşan Mantar bakterileri ve göremediğimiz pek çok bakterilerin bu ürün sayesinde temizlendiğini bilmenizi isteriz.

Ayak Sertleşmesi ve Tırnak Sertleşmesi Ürün Kullanımı

Ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği hakkında sizlere buradan bilgi vereceğim. Öncelikle her işlem öncesinde temizleyici olarak gördüğümüz Aloe Vera Acil Yardım Spreyini sorunlu bölgemizde kullanıyoruz. Islanacak derecede sıkıyoruz ve sorunlu bölgeyi kaplayacak derecede ıslattıktan sonra ortalama 3-5 dakika bekletiyoruz ve daha sonrasında ise sorunlu bölgeye yine Microsilver Plus Ayak Kremi sürüyoruz ve iyice sorunlu bölgeye yediriyoruz. Gece yatarken özellikle Kremi sürüp üzerine çorap giyip öyle yatınız lütfen. Çok etkili sonuç alacaksınız sizde zaman geçtikçe göreceksiniz.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir