Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Bel ve Boyun Fıtığına Önerilen LR Ürünleri

LR-Bel-Boyun-Fitigi

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Çoğumuzun yakınlarında yani çevresinde bel veya boyun fıtığı olmayan insanlar çoğunlukla görülmektedir. Boyun ve Bel Fıtığı gerçekten çok acı veren ve rahatsız eden bir hastalık. Özellikle Bel Fıtığı rahatsızlığı için pek çok yöntemleri deneyenleri çevremde görmekteyim. Modern tıp teknolojisinde bunun tedavisi ameliyat veya alternatif yöntemlerdir. Fakat bu yöntem %100 ağrılarınızı götürmüyor.

Doktorların söylemine göre %70 ağrı gidiyor %30 ağrılar kalıyor ki bu durum için kesin bir yöntem olmadığı da söylenmektedir. Doktorlar açıkçası ağrılar ile yaşamayı öğrenmelisiniz diyerek bu sorun için rahatlatıcı yöntemler denenmesi konusunda alternatiflere yönlendiriyorlar.

Bel Fıtığında LR İle Yaşadığımız Tecrübe

Benim eşim de bel fıtığı var ve kendisi çok araştırdı ameliyat nasıl olunuyor ve ameliyat durumunda riski var mı? hangi durumlarda fıtık tekrar ameliyattan sonra oluşabilir? çok araştırma yaptı ve sonuç olarak ameliyatın riski kendisine göre daha fazlaydı ve ağrıların da hepsi gitmeyeceğinden dolayı ameliyat olmadı. Bunun üzerine kendisine alternatif yöntemler aradı ve fizik tedavi ile ağrılarını azaltmayı başardı.

Fakat fizik tedavi için sürekli hastaneye gitmesi gerekiyor ki ağrıları azalsın. Bu durum tabi zaman geçtikçe ihmal ediliyor ve artık belli bir süre sonra gitmek istemiyor üşeniyor. Ben LR ile tanıştıktan sonra eşim için alternatif tedaviler araştırıyordum ve LR’da bel fıtığına iyi gelen ürünler olduğunu gördüm.

Eklem ağrılarına iyi gelen ürünler ve içeriden tedavi sürecine yarımdı olacak ürünler. Bunları düzenli olarak kullanması yönünde eşime bilgi verdim ve bunları kullandıktan sonra ağrılarının büyük kısmında iyileşme gördüğünü ve gerçekten LR’ın Aloe Vera içerikli ürünlerinin bel fıtığına çok faydası olduğunu bana söyledi.

Ayrıca eşimin de çevresinde fıtık olan arkadaşları vardı ve bu ürünleri onlara da önermesi üzerine kendilerinin de çok olumlu sonuçlar aldığını bana söyledi. LR gerçekten beni her türlü mutlu ediyor kesinlikle LR değer katar diyorum.

Bel ve Boyun Fıtığı İçin Ürün Önerileri:

  • Aloe Vera Acil Durum Spreyi
  • Aloe Vera MSM Jel Krem
  • Aloe Vera Sivera İçecek (Isırgan)

Ürünlerin Kullanımı:

Ürünlerin kullanımı hakkında sizlere önerilerde bulunacağım. Eşimin de bizzat uyguladığı ürünlerin kullanımı bu şekildedir.

1– Öncelikle Aloe Vera Acil Durum Spreyini ağrı merkezi olan yere sıkmanızı ve 2 dakika sonra diğer kreme geçmenizi öneriyorum.  Ortalama krem ile birlikte günde 2 kere.

2– Aloe Vera MSM Jel Krem Spreyden sonra bu jel kremi ağrı merkezine iyice yedirerek ve ağrı bölgesine masaj yaparak sürmenizi öneriyoruz. Günde 2 veya ihtiyaç halinde kullanmanızı öneririm.

3– Aloe Vera Sivera İçecek bu içeceği de günde 3 kapak tok karnına kullanmanızı öneriyoruz. Bu ürün için aşağıdaki uyarıyı da okumanızı rica ediyoruz.

Bu arada bu anlattığım şekilde uygulama yapacak olanların ayrıca akşam yatmadan önce bu işlemleri uygulayıp ayrıca sıcak havlu ile sarıp yatmaları durumunda çok iyi geldiğini de söylemek isterim.

Ürünler ile ilgili uyarılar:

Aloe Vera Sivera içeceğini Tip 1 Diyabet, Kanser hastaları, Tansiyon hastaları, Hamileler ve Emzirenler, Kan sulandırıcı ilaç kullananlar kullanamazlar!

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

6 Yorum var “Bel ve Boyun Fıtığına Önerilen LR Ürünleri

  • Aloe Vera MSM Jel Krem Ve sıvı içeceği aldım krem çok kaşındırıyor kullanamıyorum ne yapmalıyım

    • Tülay hanım normalde MSM Jel Krem kaşıntı yapmaz ama sizin cildiniz demek ki buna karşı reaksiyon olarak kaşınma belirtisi göstermiş. Ağrılar için kullanıyorsanız Aloe Vera Thermo Losyon deneyiniz.

  • bel ve boyun fıtığı için hangi ürünleri kullanmalıyız?

  • Merhaba bel fıtığı cerrahi yöntem dışında kesin çözümu olmayan bir hastalk bu ürunler nasil fayda ediyor bilmek istiyorum.?

    • Cansel hanım bel fıtığı kalıcı bir rahatsızlık maalesef ameliyat olsanız dahi %40 veya %30 luk bir ağrı sizde kalıyor. Bu sorun için biz içeriden destek sağlaması için sivera jel içecek öneriyoruz. Çok ağrı olması durumunda da MSM Vücut jeli kullanabilirsiniz.

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir