Menu

Çocuk ve Bebek Cilt Döküntüleri için önerdiğim LR ürünleri

LR Bebek Çocuk, Bebek Egzama Kremi, Şampuanı

LR Bebek Çocuk, Bebek Cilt Döküntüleri Kremi, Şampuanı

Bebeklerde görülen Cilt Döküntüleri cilt problemleri için sizlere LR’ın bebeklere çok iyi gelen bir ürününden bahsedeceğim. Ayrıca sadece bebekler değil çocuklarda da kullanılabilen ve yan etkisi olmayan bir üründür. Hassas bebek ciltleri için özel üretilen ve Aloe Vera bitkisi içeren ve Aloe Vera Bebek Setinde yer alan ayrıca da alabileceğiniz Aloe Vera Baby Yüz Kremi (Aloe Vera Baby Face Cream) bebek ve çocuk Cilt Döküntüleri konusunda yardımcı üründür. Özellikle bebeklerin cildi hassas olduğu için uzmanlar bu ürünü zarar vermeyecek şekilde üretmiş ve bitki özlü olduğu için ise bebeğin ve çocuğun cildine hiç bir zarar vermeden onarma odaklı olduğunu bilmenizi isterim.

İçerdiği Aloe Vera bitkisi oranı %40 olan ve bu bitkinin çoğu cilt problemine de iyi geldiğini söylemek isterim. LR firmasının hemen hemen çoğunda Aloe Vera bitkisi içeren kremler ve ürünler mevcuttur. Bu yüzden çoğu ürünü de çok başarılı bir şekilde sonuç vermektedir. Bebekleriniz için de güven ile kullanabileceğiniz bu ürünü Ayrıca kendi çocuğumda da denemiş olduğum Atopik Cilt Döküntüleri durumunda da yardımcı ürün olan Aloe Vera Baby Yüz Kremini sizlere öneririm.

Ayrıca bir tavsiye daha vermek istiyorum Aloe Vera Bebek Ürünleri içerisinde yer alan Aloe Vera Baby Şampuanı da kullanırsanız onunda içeriğinde bulunan Aloe Vera bitkisi sayesinde çok daha iyi olacağını ön görmekteyim. Bu da benim şahsi tavsiyemdir, kendi çocuklarımda da uyguladım gerçekten çok iyi sonuca ulaştım.

Aloe Vera Baby Yüz Kremi günlük olarak ta yüze uygulanabilir. Özellikle kuru ciltler için çok uygun bir üründür. Cildi nemlendirir.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)