Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Diş Etiniz Korumayı Unutmayın! ”Microsilver Plus Diş Macunu”

https://www.isortagiol.com/

Diş Eti Çekilmesi çok sıkıntılı bir durumdur ve bir kaç nedenden oluşur. Diş eti çekilmesinin yaşanmasında başlıca sebeplerden birisi ise dişlerde tar tar (diş taşı) oluşmasından meydana gelir. Diş taşları dişlerin diplerine yerleşir ve zamanla siz bu diş taşlarını hissetmeseniz de bir şeyler yediğinizde diş etinizi aşağıya doğru baskıya zorluyorsunuz ve diş taşları yüzünden diş eti aşağı iner ve yukarı çıkamaz. Bu yüzden diş taşları oluşumunu önlemek için çok etkili bir diş macunu kullanmanız gerekiyor. Ayrıca diş eti bir kere çekmeye başlar ise geri yerine gelmesi çok zordur hatta %1 ihtimal çıkabilir geri diyebiliriz. Fakat bu diş eti çekmesini fark ettiğiniz anda onun daha çok diş köküne kadar inmesine dur demek için önleminizi de almanızda fayda var.

Bunun önlemini de size önereceğim LR firmasına ait Microsilver Plus Diş Macunu sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Microsilver Diş Macunu özellikleri arasında en etkili olanı diş taşlarını döker, ağız içinde antibakteriyel özelliği ile bakteri oluşumunu önler ve bakterileri yok eder. Ayrıca diş eti kanaması yaşayan kişilerinde çok iyi geldiğini kullanıcılar dile getirmektedir. Diş eti kanaması da diş eti çekilmesinden kaynaklı hassasiyet oluşmasından meydana gelmektedir. Diş taşı diş etinde çekme yapar ve diş eti hassaslaşır bu durumda da fırçalama esnasında diş eti kanama yapar. Açıkçası ben bu ürünü evimden eksik etmiyorum, piyasada bulunan pek çok marka diş macunlarından çok daha faydalı ve fiyatı da aynı.

Bu durumda Alman ürünü olan LR Microsilver Plus Diş Macununu bir deneyin derim! Ayrıca bu diş macunu ağız içi yaralara da çok iyi geldiğini eklemek istiyorum. Neden diye soracaksanız, diş macununun içeriğinde bulunan Gümüş antibakteriyel özellik taşıdığı için mikropların, bakterilerin de bu etken madde olan yerde barınamıyor. Bu sayede gümüş ve pek çok etken iyileştirici ve koruyucu özelliği taşıyan doğal birleşenler sayesinde ortaya sağlık dolu bir macun çıkıyor.

Bu ürünü marketlerde, eczanelerde veya internet satış sitelerinde bulamazsınız. Bu ürün doğrudan satış firması olan LR’a aittir. Bu ürünü ancak bir LR iş ortağından alabilirsiniz.

Microsilver Plus Diş Macunu ürünü ile ilgileniyorsanız eğer lütfen aşağıdaki formu doldurunuz size kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Not: LR firması üyesi olursanız eğer LR ürünlerini %28 indirimli alma hakkına sahip oluyorsunuz!

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

2 Yorum var “Diş Etiniz Korumayı Unutmayın! ”Microsilver Plus Diş Macunu”

  • Merhaba sibel hn
    LR üyeliğim kısa bir süre önce gercekleşti.Ürünlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili detay bilgiye internet sitedinden ve katalogtan ulaşamıyorum.Şimdilik en çok sizin bilgi paylaşımlarınızdan yararlanıyorum. Daha detaylı bilfilere nasıl ulasabilirim ?
    Syg

    • İyi günler seckin bey…ben daha üye olmadım ama doğru zamanı bekliyorum… Ozamana kadar araştırıyorum bilgi ediniyorum ki ben play storeden LR ÜRÜN klavuzu nu indirdim belki sizede yardımcı olur… Kolay gelsin

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir