Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Dişlerdeki sigara ve sarı lekeler nasıl geçer?

✓Dişteki sigara ve sarı lekelere karşı etkili ürün ”Microsilver Plus Diş Macunu” öneriyorum!

Sizlere öncelikle günlük olarak diş bakımınızı sağlayacağınız ve diş lekeleri için diş doktoruna gitmeden kendinizin diş bakımını da sağlayabileceğinizi söyleyebilirim. Ben kendim de bizzat kahve ve çayı çok tüketmeme bağlı olarak ayrıca maalesef sigara tüketen birisi olarak dişlerim de yaşanan sarılık ve kahverengi diş lekeleri için kullandığım Microsilver Plus Diş Macunu sayesinde bu sorunlardan kurtulmanın sevinci ile sizlere de bu üründen bahsetmek istedim.

Microsilver Plus Diş Macunu dişlere sağladığı bakım ve özellikleri:

Microsilver Plus Diş Macunu içerdiği micro gümüş taneleri sayesinde anti bakteriyel özelliğe sahip olup, aynı zamanda diş beyazlaşmasına karşı da çok etkilidir. Bu yüzden sizlere aşağıda ne gibi etkiler sağladığını sıralayacağım.

  • Diş lekelerine karşı etkilidir.
  • Diş çürümelerini önlemeye yardımcı.
  • Sigaraya bağlı kahverengi lekelerin giderilmesini sağlar.
  • Diş eti çekmesine karşı koruyucu
  • Diş taşı (tar tar) dökmeye yardımcı ve oluşmasına engel olur.
  • Dişte oluşan sarılık tonunu açar.
  • Ağız içinde oluşan yaralar (Aft) oluşumunu önler.

Dişteki lekeler nasıl oluşur?

Günlük yaşamımızda tüketime bağlı olarak dişlerimizde oluşan sarı lekeler ve sigara tüketimine bağlı olarak koyu renkte lekeler çok can sıkıcı bir durum olarak bilinir. Peki dişteki sigara ve sarı lekelerden kurtulmak için diş doktoruna gitmek mi gerekir? bu durumda ilk önce bence ilk yapmanız gereken kendinizin bu durumun çözümünü evde kendi belirlediğiniz diş macunları ile denemeniz daha uygun olacaktır.

Neden diye soracak olursanız diş doktorlarına gittiğinizde anlık olarak dişleriniz beyazlıyor, parlıyor fakat daha sonrasında yediğiniz ve içtiğiniz tüm tüketim ürünleri tekrardan dişlerinizde leke bırakacaktır. Bu durumda da her gün diş doktoruna gitmekte gerçekten çok yorucu ve can sıkıcı olur. 

Genel olarak dişlerimiz neden lekelenir?

Başta da belirttiğim üzere dişlerde oluşan lekeler yediklerimiz ve içtiklerimize bağlı olarak sarı ve daha koyu renkte lekelenmelere neden olur. Özellikle çok fazla kahve ve çay tüketenlerde bu durum daha sık görülmektedir. Ayrıca sigara da bu lekelerin oluşmasında çok büyük rol oynar. Bu yüzden günlük olarak diş temizliğimizi düzenli olarak sağlamamız gerekmektedir. Ayrıca dişte ki renk tonu yaş ilerledikçe de daha koyu bir tona geçer bunu da ayrıca belirtmek isterim. 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir