LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Doğum sonrası çatlaklar için LR ürünleri

LR-Dogum-Sonrasi-urunleri

LR doğum sonrasında kalan izler ve çatlaklar için kullanılması gereken ürünlerimizden sizlere bahsedeceğim. Bu ürünler LR’ın özellikle hamilelik döneminde karın bölgesine gerekli kremleri kullanmayan ve önlemini almayan anne adayları için geliştirdiği ürünleri mevcut olup, düzenli kullanım sonrası çok olumlu sonuçlar alındığını bildirmek isterim. Bizzat benim iş ortaklarımın bu ürünleri deneyip çatlaklarında gözle görülür şekilde incelme, küçülme görüldüğünü ve hatta kılcal olan çatlaklarında tamamen ortadan kaybolduğunu bana ilettiler.

Bu yüzden iş ortaklarımın da benimde gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim doğum sonrası çatlak ürünleri mevcut. Doğum sonrasında çatlakların neden meydana geldiğini dilerseniz bilmeyenler için kısaca anlatalım, daha sonra ürünlerimizi ve kullanım şeklini sizlere aşağıda bahsedelim.

Doğum sonrası neden ciltte çatlaklar oluşur?

Aslında her doğum sonrasında çatlaklar oluşur diye bir kaide yoktur. Bazı bayanların ciltleri elastik özelliği fazla olduğundan dolayı hiç bir ürün kullanmasa dahi doğumda çatlaklar oluşmaz ve cilt yırtılması yaşanmadığı içinde cilt diri kalır bu yüzden bu gruba şanslı kadınlar grubu diyoruz:) Fakat herkes bu kadar şanslı olmayabilir, maalesef çoğunluğa baktığımızda bayanların hamilelik sırasında ihmal ettiği deri yumuşatıcı kremler ve masaj yağları sonrasında onlara çok pişmanlık yaşatmaktadır. Çünkü cilt hamilelik sırasında çok gerildiği için haliyle ciltte yırtılma meydana geliyor ve ciltte yaşanan yırtılma sonrası kalıcı bir doğum sonrası çatlaklar oluşuyor. Bu görüntüden kurtulmanın yolu ise LR’ın mucize ürünlerinden geçiyor:)

Doğum sonrası çatlaklar için kullanılması gereken LR ürünleri;

Doğum sonrasında kullanmanız gereken LR ürünleri 1- Aloe Vera Acil Durum Spreyi, 2- Aloe Vera Dermaintense, 3- Algetics Duş Peeling bu ürünleri düzenli bir şekilde kullanırsanız eğer cildinizde var olan çatlaklar, yırtıklar yavaşça küçülmeye başlar ve kılcal olan çatlaklarında tamamen ortadan kalktığını fark edersiniz.

Ürünlerin kullanımı hakkında;

Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Dermaintense ürünlerini her gün kullanmanızı istiyorum. Spreyi sıktıktan 40 saniye sonra Dermaintense kremi masaj yaparak çatlak olan bölgelere iyice yedirmelisiniz. Daha sonrasında ise haftada 2 kere Algetics Duş Peeling kullanmanız gerekiyor. Bu peeling ile cilt yenileme işlemi yapılacaktır. Yapmanızın nedeni ise ciltteki çatlak bölgedeki 2 kat deriyi dökerek alttan gelen taze deri ile çatlakların değil yeni bir deri ile çatlak olmayan bir deri bekliyoruz. Bu yüzden en etkili uygulama budur bu bahsettiklerimi düzenli olarak uygularsanız eğer olumlu sonuç alma olasılığınız yüksektir.

Not: Doğum sonrası çatlaklar normalde kalıcı ve derin cilt yırtığı olduğu için ve cilt tipleri farklı olduğu için herkeste %100 sonuç verecek diye bir garanti vermiyoruz. Tamamen deneyerek görmeniz lazım. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

2 Yorum var “Doğum sonrası çatlaklar için LR ürünleri

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir