Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Erkekler LR işi yapabilir mi?

ilhan-dogan

Ben bu işi yaparken özellikle çevremden çok rastladığım ve duyduğum olayları anlatacağım. Özellikle erkeklerin LR işine ön yargılı yaklaştıklarını ve LR işini sadece kadınların yapabileceği hakkında düşüncelere kapıldıklarını görmekteyim. Erkekler LR işi yapamaz! diye bir kural yok öncelikle bunu bilmenizi isteriz. Ön yargı ile hiç bir işe yaklaşmayınız benden size tavsiye. LR işinde çok başarılı ve çok iyi ilerleyen erkek LR üyeleri görmekteyiz.

LR üyesi olup bu işi yapmak isteyen potansiyel ama çekinen erkek adaylar varsa hiç zaman kaybetmeyin ve bu fırsattan sizde yararlanın derim. Ayrıca LR satış ortağı olmak demek sizde LR’ın network sisteminin bir ortağı oluyorsunuz demektir. Benim de eşim mesela ön yargı ile yaklaşıyordu, fakat LR’ı araştırınca ve biraz derinlere inince anladı ki, LR firması çok sağlam ve herkesin yapabileceği bir iş. Kendisi şimdi LR’a üye ve çok güzel de ilerliyor bana da destek oluyor. İlk görüşte ön yargılı yaklaşmanız çok normal ama LR firmasını araştırdığınızda gerçekten çok sağlam bir firma olduğunu ve sadece bayanların bu işi yapmadığını görürsünüz.

lr

30 Yıllık Alman firmasının dünya genelinde bu işi yaptığını ve özellikle Avrupa ülkelerinde en çok erkeklerin bu işi yaptığını biliyor musunuz? Evet özellikle Almanya’da erkek bir LR iş ortağı en yüksek seviyeye kadar ulaşmış olup ayrıca kendisinin Almanya’da yaşayan bir Türk olduğunu da hatırlatırım. Kendisi İlhan Doğan LR ile tanışmadan önce ekmek alacak parası bile yoktu ve annesi babası yok hiç bir desteği yok, ama LR ile tanıştığı 1985 yılından itibaren hayatı tamamen değişti ve şuan Antalya’da 1 milyon dolara zevkine otel satın aldığını da biliyoruz. Herkes’in LR ile zengin olabileceğini ve erkeklerin de bu işi yapabileceklerini öğrenmiş olursunuz umarım bu yazım siz erkeklerin LR konusunda önünü açar ve güzel bir hayata sahip olurlar.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir