Menu

Göz Altı Torbaları İçin LR Göz Kremi (50 Yaş)

LR-Goz-Alti-Torbalari-Kremi

Sizlere LR’da bulunan ve pek çok kişinin sorununa çözüm olan bir ürünü daha tanıtacağız. Bahsedeceğimiz ürün ”LR Zeitgard Beauty Diamonds Göz Kremi” Bu krem ile gözaltı torbanız var ise ve göz şişkinliği var ise bu tür durumlarda kullanılan ve önerilen özel bir üründür. Ayrıca Göz Çevresi Kırışıklıkları içinde en ideal krem Zeitgard Beauty Diamonds Göz Kremi olduğunu söylemek istiyorum. Ben bir güzellik uzmanı estetisyen olarak bu kremi bizzat hastalarımızda denediğimi ve gözle görünür bir şekilde fark oluştuğunu söyleyebilirim. Süre olarak farkı görebilmeniz için en az 1 hafta kullanmanız gerektiğini ve artık reaksiyonların yavaş yavaş kendisini göstereceğini sizler kullandıkça göreceksiniz.

Zeitgard-Beauty-Diamonds-Goz-Kremi

Bu arada Zeitgard Beauty Diamonds serinde bulunan ürünlerin hepsi gerçekten çok başarılı olduğunu ve Almanların bu işi ciddi olarak çok iyi başardıklarını söylemek istiyoruz. Piyasada bulunan çoğu kremlerden çok etkili kremleri olduğunu ve 30 yıllık deneyimin de gerçekten çok işe yaradığını görmüş oluyoruz.

Ayrıca bu ürünü almanız durumunda Diamonds serisinde bulunan diğer ürünleri de indirimli olarak alabilirsiniz. Diamonds serisindeki ürünleri merak ediyorsanız aşağıda vereceğimiz bağlantıdan diğer ürünlere bakabilirsiniz.

LR  Zeitgard Beauty Diamonds Ürünleri

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)