Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer?

https://www.isortagiol.com/

Göz altı torbaları, hemen herkesin arada bir başına gelebilen yaygın bir problemdir. Ancak bazı kişilerde bu torbalar daha büyük olabilir ve görsel açıdan kötü bir görünüme yol açabilir. Uzun yıllar geçmeyen bu torbalar, kişilerin kendini kötü hissetmesine yol açabilir. Genel olarak göz altında oluşan torbalar, kişileri normalden daha yorgun ve yaşlı gösterebilir. Bu nedenle çeşitli eleştirilerin adresi haline dönüşebilirsiniz. Birçok insanın ileri derecede rahatsızlık duyduğu bu torbalar, genellikle yanlış beslenme nedeniyle veya kronik bir rahatsızlık sonucu ortaya çıkmaktadır. Peki göz altı torbaları nasıl geçer ve neler yapmak gerekir?

Göz Altı Torbalarının Nedenleri

* Göz altında torbalanmalara neden olan en etkili faktörlerin başında yaşlanma geliyor. Çünkü ilerleyen yaş kişinin derisini inceltir ve sarkmaların oluşumunu kolaylaştırır. Buda göz altında torbalanmaların gelişmesine yol açar.

* Düzensiz ve yetersiz uyku uyumak kısa sürede göz altı torbalarının oluşmasına neden olabilir.

* Günün yorgunluğu ve aşırı şekilde stres altına girmek göz altında torba oluşmasına neden olan en etkili faktörlerden biridir.

* Vücudun orta düzeyde bir su kaybına uğraması ve bu durumun devam etmesi uzun vadede bu torbaların oluşumunu tetikleyebilir.

* Genetik özelliklerden dolayı göz altı torbaları oluşabilir.

* Soğuk algınlığı ve alerjiler yine göz altı morluklarına yol açan faktörlerdir.

* Gözleri bilinçsizce ve aşırı şekilde basınçla ovmak veya kaşımak torba oluşumunu tetikleyen faktörlerdendir.

* Bayanlarda regl dönemleri bu torbaların belirginleşmesine yol açar.

* Aşırı derece tüketilen sigara ve alkol gibi ürünler kıza zamanda kalıcı göz altı torbalarına yol açabilir.

* Güneş ışınlarının zararlı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve göz altı morluklarına yol açabileceği de bilinmektedir.

* Ağlayan insanların göz altı torbalarının şiştiğini sizde fark etmişsinizdir.

* Aşırı derecede sodyum içeren besinler ile beslenmek, kısa zamanda vücudun su tutmasına ve göz altı torbalarının oluşmasına yol açabilir.

* Vücutta oluşan ödem sadece tuz tüketimi ile alakalı bir durum değildir. Yorgunluk, çeşitli hastalıklar ve iltihaplanmalarda yine ödeme yol açabilir. Bu durumlarda da göz altı torbalarını daha belirgin bir hale gelmesi gayet normaldir.

LR Ürünleri İle Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer?

Bu problemler baş etmeden bilinen en yaygın yöntemler cilt bakım ürünleri, ameliyatlar ve lazer tedavileridir. Ancak göz vücudumuzun en hassas ve en önemli organlarından biri olduğu için ameliyat ve lazer gibi göze zarar verme ihtimali olan yöntemleri kimse tercih etmez. Daha çok bitkisel ürünler kullanarak bu torbalardan kurtulmak isterler. Ancak alınan ürünlerin kaliteli, bitkisel ve doğal olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü kimyasal içeriklere sahip ürünler göz altı morluklarını iyileştiremeyeceği gibi çeşitli göz problemlerine de yol açabilir.

Göz altı torbaları için piyasada kullanılabilecek en kaliteli ve doğal ürünleri, LR firması üretmektedir. Bu markanın Platinum Express Eye Cooler ürünü, göz altı torbalarını iyileştirmede oldukça başarılıdır ve düzenli kullanıldığı takdirde bu torbaları büyük ölçüde ortadan kaldırabilmektedir. İçeriğindeki Lumin-eye, yeşil kahve çekirdeği ve Hyaluronik asit sayesinde hem torbaları, hem morlukları hem de kırışıklıkları büyük ölçüde iyileştirebilir. Üstelik doğal ve bitkisel içeriklerle hazırlandığından hiçbir yan etki göstermez. Firmanın diğer bir ürünü olan Aloe Vera Konsantre Krem (dondurularak), kısa

zamanda bu torbaların büyük ölçüde kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda onlarca cilt probleminde iyi gelen bu ürün, genel cilt bakımını yapmak içinde gerekli içeriklere sahiptir. Çok amaçlı kullanılabilen bu üründe bitkisel ve doğal içeriklere sahiptir. Firmanın bu alanda geliştirdiği diğer bir ürün ise Racine Q10 Energy Eye Cream’dir. Bu krem göz altı torbaları üzerinde çok etkilidir.

Aynı zamanda ürünün içeriğinde bulunan A, C, E vitaminleri ve doğal yağlar sayesinde kırışıkların önlenmesine yardımcı olur ve cilde yoğun bir bakım yapar. Bu firmanın tüm ürünleri onaylı bitkisel ve doğal ürünler olduğundan her yaş gurubu ve her kesim tarafından güvenle kullanılabilir. Ayrıca doğal olan bu ürünler hiçbir şekilde yan etki yapmaz ve cilde gerekli olan nemi sağlayarak kuruluk faktöründen kurtulmanıza yardımcı olurlar.

Ürünler ile ilgileniyorsanız eğer aşağıda bulunan forumu doldurursanız size kısa sürede dönüş yapacağız ve ürün ile ilgili ve fiyat ile ilgili detayları sizlere telefon üzerinden vereceğiz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir