Menu

Göz Çevresi Kırışıklıklarına ”LR Racine Göz Kremi”

Racine-Q-10-Göz-Kremi

Racine Q-10 Set içerisinde yer alan Racine Göz Kremi 25 yaş üstü kişilerde oluşan göz çevresi kırışıklıklar için ideal bir göz kremidir. Bu göz kremi hemen hemen her cilt tipine uygun bir üründür. Göz kenarı kırışıklıklarınız için kullanacağınız bu ürünü gece yatmadan önce kullanmanız ideal bir kullanım şekli olur sizin için. Ayrıca bu ürünün Recine Q-10 serinin devamı olan bir üründür. Racine Gündüz Kremi ve Racine Gece Kremi ürünleri içerinde yer alan ve set olan bu üçlü serisi çok tutan ve özellikle kırışıklık sorunu yaşayan kişiler için çok kullanışlı ve kaliteli bir üründür.

Racine Q-10 Göz Kremi Özellikleri

Racine Q-10 Göz Kremi özellikleri arasında en belirgin özelliği göz çevresinde sağlamış olduğu gerginlik sayesinde etraftaki kırışıklıkları yok ediyor ve düzenli kullanım sonrası çok etkili sonuçları da alacağınızı buradan belirtmek isterim. Racine göz kremi, gündü kremi ile aynı etkin maddeleri içeriyor.

Eğer sizde fiyat olarak sizi üzmeyen ve kırışıklıklar için etkin bir sonuç almak istiyorsanız eğer kesinlikle sizlere önereceğim ilk ürünler arasındadır. Racine Q-10 Set halinde alınması halinde daha uygun fiyata geleceğini de sizlere hatırlatmak isterim. Ayrıca LR üyesi olarak alırsanız eğer %40 indirime sahip olursunuz. (Migros indirim kartı olarak düşünebilirsiniz)

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)