Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Guido Maria Kretschmer Parfümleri

Her iki koku da bünyesinde % 100 Guido Maria Kretschmer’i barındıryor. Biri kadınlar, biri erkekler için.

Modacı Guido Maria Kretschmer sonunda uzun zamandır beklediği hayalini LR ile gerçekleştirerek, ilk koku koleksiyonunu oluşturdu. Özel olan:  Kokular tamamen Guido Maria Kretschmer‘ın karekterini yansıtıyor: modacı, showmen ve diğer insanların ruhuna dokunan biri olarak.

Guido_Maria_Kretschmer_Parfum_Men

„Sadece baştan çıkarmak istemiyorum, kalbe dokunmak istiyorum“ Guido Maria Kretschmer’in inancı bu. Bu düşünce parfümlerinde de bulunuyor:  Detaylara aşık ve insan odaklı, bir klasik oluşturma potensiyeline sahip şıklığı , ayırt edilebilen tasarımcı imzası ile benzersiz.

GMK-Trailer_4d0964a128

Guido_Maria_Kretschmer_Parfum_Woman

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir