LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Yüzde Cilt Kızarıklığında kullanılabilecek LR ürünleri?

gul-hastaligi

Yüzde Cilt Kızarıklığında kullanılabilecek doğal LR ürünlerimizden sizlere bahsetmek istiyorum. Yüzde Cilt Kızarıklığı nasıl oluşur? öncelikle cildi hassas olanlarda daha çok gözlenir ve buna etken olarak güneş ışınları, stres ve yediğiniz bazı gıdalardan kaynaklanan cilt kızarıklığı yaşanmasıdır. Bu tür rahatsızlıklar karşısında ilk önce doktorunuza başvurmanızı ve sizlere tedavi için önerdiği kremleri kullanmanızı öneririz. Aksi halde eğer tedavi cevap vermez ise sizlere bir ürün önerimiz olacaktır.

LR Aloe Vera Box Set içeriğinde bulunan ürünler ile bu sorundan kurtulmanız mümkün. Ürünlerin içeriğinde bulunan Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Konsantre ve Propolis krem cilt için en iyi gelen ürünlerdir bu ürünlerin beraber kullanımında gerçek anlamda cildinizin doğrudan doğruya iyileştiğini gözleriniz ile göreceksiniz. Bu ürünlerin hepsinde %80’e yakın şifalı olarak bilinen Aloe Vera bitki özü bulunmaktadır. Bu bitki ve içeriğindeki karışımlar sayesinde Gül rahatsızlığı gibi durumlarda iyileşme sürecini hızlandırır.

Yorumlarda önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu