LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


Güneş Alerjisi için önerdiğim LR ürünleri

LR-Gunes-Alerjisi
Malum yaz aylarına girdik ve bu gibi durumlarda güneşe maruz kaldığımız anlarda bazı insanların ciltleri güneşe doğrudan maruz kalmaları durumlarda alerjik belirtiler çıkabiliyor. Örnek vermek gerekir ise; Ciltte kızarıklık, su toplaması, yanma ve özellikle egzama cilt rahatsızlığını andıran bir görüntü de yüz ve kulak kısımlarında çok rastladığımız alerjik durumdur. Bu gibi durumlara Güneş Alerjisi diyoruz.

Bu tür ciltlerin önlem alması lazım ve almayıp bu gibi durumlar ile karşılaşanlar ise önereceğimiz LR ürünlerini kullanmasını öneriyoruz. Cildin bu gibi durumlarda ürünlerimizin iyileşme sürecine yardımcı ve destekleyici özelliği olduğunu gördük. Gölgede durmanız veya şemsiye altında durmanız sizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yetmez. Bu yüzden bu yazdıklarımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Güneş Alerjisi için LR ürünleri:

  • Aloe Vera Acil Yardım Spreyi

  • Aloe Vera Konsantre Krem

  • Aloe Vera Vücut Losyonu (Body Balm)

  • 30 SPF Losyon (Güneş Koruyucu)

Kullanımı:

Önce sprey sıkılır ve ardından Konsantre Krem sürülür ve Vücut Losyonu ile cilt beslenir. Günde 2 kere uygulamanız yeterlidir. Koruma olarak ta Güneş Koruyucu kullanmanızı öneririz.

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

Diğer yazılarımız:

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir