Menu

Herkesin Merak Ettiği LR Nedir? Nasıl Para Kazandırır?

Herkes birilerinden LR kelimesini duymakta ve LR Nedir? diye bir çok soru işaretleri ile ne işe yaradığını bilmemektedirler. Bu yüzden bende İnternet üzerinden araştırma yapan LR İş Ortağı olmak isteyen adaylarımız için bu yazıyı paylaşmak istedim. En azından ilk etapta sizlerin anlayabileceği bir dilden bu sistemi sizlere anlatmak istiyorum. Öncelikle LR yani tam firma ismi olarak ”LR Health & Beauty” 30 yıldır Kozmetik ve doğal sağlık sektöründe olan Alman firmasıdır.

Türkiye pazarına girmesi ise çok fazla olmadı ve Türkiye’de bu tür işleri takip eden diğer firmalarda (Benzer firma) çalışan çoğu İş Ortakları bu firmayı tercih etmiştir. LR Network sistemi ile çalışan (doğrudan satış) bir sistem olup, ürün yelpazesi de çok geniş bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu kaliteli ürünler ise çoğunluk olarak bitkisel (aloe vera) olarak üretilmektedir. En çok tercih edilmesindeki sebeplerden biride budur. Kendi tesislerinde insan cildine iyi gelen bitki özü olarak kullanılan ”Aleo Vera” ile çoğu cilt rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Özellikle çocuklu ailelerin bu ürünü tercih etmesindeki sebep ise çocuklar için Aloe Vera Box Setin bulunması ve bu setin içerisindeki ürünlerin çok faydalı olmasıdır. Ayrıca Kozmetik bölümü de bulunan firmanın pek çok bilinen ünlü markaya göre hem uygun hemde kaliteli LR Makyaj Ürünleri ve Parfümler üretmektedir. Firmamızın genel ürün özellikleri kısaca böyledir.

LR_nedir

LR İş Ortağı Olmanın Avantajları Nelerdir?

1- LR İş Ortağı olursanız öncelikle LR Katalog üzerinde bulunan tüm ürünleri %40 indirim ile alabiliyorsunuz. Sadece ürünleri kullanmak isteyenler için bu ideal bir alternatiftir.

2- LR İş Ortağı olursanız hem aylık pirim kazanabilir ve firmanın vermiş olduğu puan sistemine göre uyum sağlarsanız eğer sizde firmanın vereceği araca hiç para ödemeden sahip olabilirsiniz.

3- Lr İş Ortağı olursanız sosyal çevreniz gelişir ve hayata bakış açınız daha olumlu olur. Yapılan seminerler de de her seferinde kendinizi geliştirebilir ve hem sosyal çevrenizi hemde kazancınızı büyütebilirsiniz.

Bunlar sadece kısaca anlattığım ve kesinlikle bir kaybınızın olmayacağı bilgilerdir. Ortaya her hangi bir sermaye koymuyor ve firmaya bağlı kalacağınıza dair bir sözleşme imzalamıyorsunuz. Dilediğiniz anda LR İş Ortaklığından çıkabilirsiniz. O yüzden kaybedecek bir şeyinizin olmadığını ve kazanacaklarınızın çok şey olacağını unutmamanızı hatırlatırım. Eğer sizde bir LR İş Ortağı olmak istiyorsanız, aşağıda bulunan LR  üyelik bilgi alma formunu doldurun biz sizi arayarak detaylı bir şekilde LR’ı anlatalım.

LR Nedir? Bir de bu işte başarılı olan Hande Duman’dan dinleyin.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

6 Yorum var “Herkesin Merak Ettiği LR Nedir? Nasıl Para Kazandırır?

  • Çevremden sıkça duymaya başladığım bu markayı, öncelikle ürünlerini kendim kullanarak işe başlamak istedim. Ve sonuç mükemmel oldu. Gerçekten çok memnun kaldım ve bende hemen üye olup herkese tavsiye etmeye başlayacağım. Kendimi bu konu da geliştirmek istiyorum. Seminerlerine de mutlaka katılmaya çalışacağım. Hiç bir şey engel değil. Yeter ki inanalım 🙂

  • Merhaba çil icin acil yardim spreyi ardindan consantre veriyoruz ya bu durum gozenek kapatmaya neden olmaz mi.. Benim urun verdigim kişinin yuzu pürüzsüz… Bu durumda sadece msm kullansa..

  • Lr goz çevresinde etkili en iyi krem hagisi

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)