Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Herkesin Merak Ettiği ”LR Propiotic12” Nedir?

Probiotic12 ile 12 Kat Koruma Kalkanı!

LR 2017 yılı ile birlikte ürün yelpazesine yeni bir ürün ekleyen ve Nisan ayı itibari ile satışları başlayan ”Probiotic12” ürünü hakkında daha önce geleceği yönünde bir yazıyı sizler ile paylaşmıştık. Ürünümüz kataloğumuza girmiş ve çok ilgi gören ürünümüz olmuştur. Ayrıca Probiotic12 takviyesi hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayan ve ürünü merak eden kişiler için bu yazıyı paylaşmayı uygun gördüm. Ayrıca sizlere yazımın sonunda Probioticler ile ilgili güzel bir anlatımı olan ve açıklayıcı olan video paylaşacağım onu da dilerseniz izleyebilirsiniz.

Probiotic Nedir?

Probioticler ve prebioticler vücudumuzda bulunan ve sağlığımız üzerinde olumlu etkileri olan canlı mikro organizmalardır. Kısaca vücudumuzda yaşayan iyi bakterilerdir. Sindirim sistemimizi bağırsak sağlımızı korur ve bağışıklık sistemimizi desteklerler.

Vücudumuzda yüz trilyona yakın faydalı bakteri ve mantar vardır, bu sayı vücudumuzdaki kendi hücrelerimizin 10 katı diyebiliriz. Probioticler bebeğin normal doğumla doğum kanalından geçmesinden itibaren vücuda yerleşir, anne sütü ve ilerleyen yaşlardaki takviye gıdalarla sayıları giderek artar.

Probioticler en çok bağırsaklarımızda bulunur, bağırsaklarımızda bulunan bakterilerin yüzde 85’i iyi bakterilerdir. Antibiyotik kullanımı, düzensiz sağlıksız beslenme ve günlük yaşamın getirdiği stres sonrası bağırsaklarda bulunan Probioticlerin sayısı azalır. Buna karşılık zararlı bakteri sayısı artar ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarılmış olur.

En az 1 – 2 ay olan Probiotic takviyesi ile vücudumuzdaki Probioticlerin sayısı artmaya ve bağırsaklarımız normale dönmeye başlar. Probioticler sindirimi düzenleyerek kabızlığın ve ishal vakalarının önlenmesine yardımcı olur. Solunum, idrar, üreme yolları enfeksiyonlarının önlenmesinde kolesterol düzeylerinin düşürülmesinde etkilidirler.

Probiotic Nedir? – Video

Probioticler süt ve süt ürünlerinde hazımsızlığın engellenmesinde, egzama ve alerjilerin tedavisinde olumlu faydaya sahiptirler. Son dönemdeki çalışmalarda obezitenin oluşumunun önlenmesine ve sağlıklı bir cilt yapısının oluşumuna yardımcı oldukları da gösterilmiştir.

LR Probiotic12 Özellikleri:

  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi insan vücudunu direncini arttırır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Egzama ve alerjik gibi cilt rahatsızlıklarına karşılık olarak Probiotic12 takviyesini öneriyoruz.
  • Size sağladığı iyi bakteriler sayesinde vücudunuzun direncini yüksek tutar.
  • Enfeksiyonların önüne geçer korumaya alır.
  • Kolesterol seviyenizi dengede tutar.
  • İdrar üreme yollarının enfeksiyon kapmasına karşı 12 kat korur.
  • Bağırsaklarınızın çok daha düzenli ve dirençli hale getirir.

Ayrıca burada sayamadığım daha pek çok durumlar için de sizleri kısacası koruma kalkanına alır.

Ürünlerimiz ilaç değildir. Sadece destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir