Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


İLK KARİYER BASAMAĞINIZ

Yeni Üyeler yapın + Fark primi kazanın

İlk olarak İş Ortağı olduğunuzda aldığınız ürünleri kendiniz kullanıp kalitesinden memnun kalacağınız için, ürünlerden kolayca tavsiyede bulunabileceksiniz.

Çevrenizdeki insanların LR işinin avantajlarından faydalanmasını sağlayın. LR olarak yeni İş Ortakları kayıt edip onlara sponsorluk yapılmasını her zaman çekici primlerle ödüllendiriyoruz. İşte böylece ek iş olarak gördüğünüz bu uğraş asıl işiniz olur ve ek gelir olarak düşündüğünüz para ise finansal ve kişisel özgürlüğünüz halini alır. Bundan bir ay sonra LR işiniz size bu şekilde görünecek:

 

Örnek: 4 tane İş Ortağı kaydını yaptırdınız ve hepsi 1000 TL lik satış yaptı:

Kazancınız:


 

  1. 1000 TL AF üzerinden %40 kar marjı     = 400 TL
  2. 1000 TL AF üzerinden %14 kişisel prim = 140 TL
  3. Fark primi 4 x 50 TL                                   = 200 TL

    Toplam Kazanç:                                            = 740 TL

 

Bu şekilde devam ederseniz her ay kazancınız katlayarak gider.

Bu kazançların dışında İŞ ARAÇLARI KONSEPTİMİZ mevcuttur. İş ortaklarımıza belirli seviyeye ulaştığında, onların mobilize olmalarını sağlayacak iş araçları sunuyoruz. Bu Opel Corsa ile başlar, ilerledikçe Mercedes A, C ve E seviyelerine kadar gider. Tabi Porsche larıda unutmamak lazım. Araba konseptlerine henüz gelmeden hiç bir zaman ödülsüz kalmıyorsunuz.

Ödüllerimiz: 

2000 PW: Seiko Saat

4000 PW: Samsung Tablet

8000 PW: Samsung Cep Telefonu

Daha detaylı bilgi için lütfen mail atınız veya arayınız.

lr-kazan-sistemi-lr-baarya-ulatran-konsept-8-638

 

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir