Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


İşte Size Sermayesiz İş Fikirleri! (Yüksek Kazanç)

Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz nasıl para kazanılır? ve Sermaye olmadan nasıl bir iş yapılır? evet arkadaşlar en çok merak edilen sorular arasında yer alan ve Türkiye genelinde çoğu kişinin riske atacak bir sermayenin olmadan kazanç sağlamak istediğini biliyoruz. Peki ortaya bir sermaye koymadan aylık ne kadar para kazanabilirsiniz ki? Belki bir iş yerinde çalışarak aylık asgari ücret aldığınızı düşündüğümüz de 1.300 TL civarında bir maaş alırsınız. Karşılığında ise sabah evden çıkıp akşam geç saatlere kadar 1 ay boyunca çalışacak ve karşılığı sınırlı ve belli olan 1.300 TL olacaktır. Belki maaşınıza yıllık artış yapılacak ve ayda en fazla %20 zam uygulanacak ve siz de bu para ile 1 ay boyunca evinizi geçindirmek zorunda kalacaksınız.

Tabi bir de eviniz kira ise gelen faturalar ile birlikte maaşın yarısından fazlası bunlara gitmiş olacak ve yaşam kalitenizi baya düşüreceksiniz. Hal böyle olunca kaderine boyun eğenler bu şekilde hayatlarından memnun olmasalar da bu şekilde yaşamaya alışmaya çalışıyorlar. Türkiye şartlarında yapılan araştırmaya göre 3 çocuklu bir ailenin ekstra bir şey almasa bile en düşük 4.500 TL ye geçine bildiğini belgeliyor. Yani Türkiye’de 3 çocuklu bir ailenin fakirlik sınırı 4.500 TL arkadaşlar bu şaka değil gerçek!

Peki Sermaye Koymadan Hayat Kalitesi Nasıl Artar?

Ben size önce kendi yaptığım işten bahsedeceğim ve sizde ya yukarıda yazılan hayata boyun eğer yolunuza sıkıntılar ile devam edersiniz. Yada sermaye koymadan hiç bir riske girmeden bahsedeceğim sistem ile kazanmaya başlarsınız. Öncelikle benim yaptığım iş Network Marketing sistemi ve gerçekten para kazandıran büyük bir sektördür bu işi benimseyip peşinden koşarsanız eğer.

Düşünün hiç para koymadan bu işi deneme şansınız var? Hangi işte kurduğunuz da böyle bir imkanınız oluyor? Ayrıca Network Marketing sistemi ile çalışanların çalışma saatlerini kendileri belirlediklerini biliyor muydunuz? Bir güzel tarafı da sizi bir ofise bağlayan bir durum da yok. Tamamen özgür olarak işinizi yapabilir ve ne kadar kazanmak isterseniz o kadar çalışabileceğiniz bir iştir.

Tabi bu işe girenlerin hepsi güzel bir firma ile çalışıyorlar ise eğer hırs yapıp aylık gelirlerini katlamak istiyorlar ve çok çalışarak kazancına kazanç katıyor ve ileride çocuklarına ve kendilerine güzel bir hayatı garantiliyorlar. Bu işi merak edenler için söylüyorum sadece burada benim yazdıklarım ile bu işi yapmayın size önerim sadece Network Marketing işi yapanları araştırın. Bu işi yapanların hayatlarına bir bakın, ne kadar zamanda başarıya ulaşmışlar ve mal, mülk sahibi olabiliyorlar mı? altına araç çekebiliyorlar mı? bunları detaylıca araştırın ve kararınızı öyle verin. Network Marketing işinde en büyük kural çalışacağın firmayı iyi araştırıp ürünlerinin kalitesini araştırıp, hatta deneyip o firma seçimine öyle karar verin.

lr-firmasi

Benim Network Marketing Firma Seçiminde Tercihim ”LR Health & Beauty Oldu!”

Benim bu işi yapabileceğim firmalar arasında seçimim LR firmasından yana oldu. Çünkü ürünleri Türkiye’de çok beğenildi ve pek çok kalem ürünleri mevcut. Özellikle Aloe Vera bitki jeli özellikli pek çok cilt sağlığına iyi gelen ürünleri Türkiye’de çok tutulur diye düşündüm ve Türkiye’de aktif olarak 3 yıldır bu işi yapan LR firması şu dönemlerde patlama aşamasında olduğunu da öğrendim.

Şuan Türkiye’de 400.000 LR bağımsız iş ortağı mevcut ve bunların arasında aktif olarak bu işi yapan sayısı 50.000 yani pazar payı hala çok fazla üye yapılacak ve ürünleri ile tanışacak kişiler çok fazla. Güzel yönlerinden birisi de LR’ın adil bir çalışma şekli olmasıdır ki bu benim en sevdiğim özelliğidir. Yani siz birini üye yapacaksınız ve altınızdaki üye sürekli çalışacak ve siz kazanacaksınız diye bir şey söz konusu değil.

Burada ekip çalışması çok önemli ve LR bu konuda çok hassas davranıyor ve bunun hesabını da çok güzel yapıyor. Bu yüzden hakkaniyette ortadan kalkmış oluyor. Emek veren her zaman karşılığını fazlası ile alır ve ben aktif olarak 6 aydır LR firması ile çalışıyorum ve şuan aylık aldığım prim 4.000 TL ve şirketin ödül sistemine göre bana araç tahsis edecekler. Clio veya Corsa benim tercihime bırakıyorlar, tüm masrafları firma ödüyor ben sadece yakıtı koyacağım ve hususi kullanacağım.

Bundan daha güzel ne olabilir ki? 6 aylık zaman zarfında ne elde etmiş oldum? aylık 4.000 TL para kazanıyorum ve sıfır bir aracım var! Hangi iş size bu imkanları bu kadarlık zaman zarfında sağlayabilir ki? Üstelik ben hiç bir sermaye ortaya koymadım ve riske girmedim ne yaptım biliyor musunuz? sadece çalışmak ve kazanmak istedim hepsi bu!

LR Takım Lideri: Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay 

Not: LR firmasına üye olmayı düşünen ve Network Marketing işi bana göre diyorsanız eğer, sizi ekibimde görmek isterim bilgilerimi de sizinle paylaşmak isterim. Üye olmak için aşağıdaki üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir