Menu

Kampanya: LR’da 10 Kişiye Toplam 10.000 TL!

Elif-Adem-Sahin-LR

Merhaba arkadaşlar Liderimiz Elif Adem Şahin‘in düzenlemiş olduğu LR kampanyasında 10 Kişiye toplam 10.000 TL çekiliş ile kazananlara verilecektir. Kişi başına 1.000 TL olacak şekilde 20 ve 30 Temmuz arası LR’dan 150 PW ve üzeri alış veriş yapan bu çekilişe katılma hakkını kazanıyor. 150 PW siparişinizin faturası 1 çekiliş bileti olarak düşünebilirsiniz. Ara sıra Elif Adem Şahin’in düzenlemiş olduğu LR ile ilgili kampanyalar oluyor ve gerçekten bu kampanyalara katılanlar bu işten karlı çıkıyor.

Ben Sibel Ay olarak Elif Adem Şahin’in ekibinden olduğum için benim üzerimden olacak üyeler de bu çekilişe katılma hakkına sahip oluyor. Kampanya detaylarını aşağıda sizlere belirteceğim. Öncelikle böyle güzel bir LR kampanyası oluşturduğu için liderim Elif Adem Şahin’e teşekkür ediyorum. Elif Adem Şahin’in düzenlediği bu kampanyaya katılım çok olacağını ve şansınızın az olacağını sakın düşünmeyin. Sonuçta herkes sizin gibi şans oranınız eşit ve çekilişte size de çıkma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Herkese bol şans diyorum ve bu harika kampanyayı değerlendirmenizi öneriyorum.

Kampanya Detayları: 

  • 1 Kişiye 1.000 TL
  • 10 Kişiye 10.000 TL
  • Kampanya tarihi 20 – 30 Temmuz arasıdır.
  • 150 PW ve üzeri siparişin faturası 1 çekiliş hakkıdır.
  • 150 PW ve üzeri her iş ortağı girişi 1 çekiliş hakkıdır. (Hak iş ortağı olmuş olan kişiye aittir.)
  • 26-30 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Elif Adem Şahin İstanbul toplantısında faturalar kişi yada liderleri tarafından çekiliş yapacak olan kutuya atabilir.
  • Toplantı sonunda herkesin önünde yapılacak olan çekiliş ile tarih ve pw şartları uyan kazananlar açıklanacaktır.
  • Faturanın 1 nüshası ile çekilişe katılabilirsiniz, çift nüsha atanların hakları iptal edilecektir.
  • 1 fatura meblağ 150 PW ve üstü olmak şartı ile 1 çekiliş hakkıdır. 300 PW’lik fatura 2 çekiliş hakkı demek değildir!
  • Çekilişte çıkan isimler açıklandıktan sonra hesaplarına belirtilen ödül yatırılacaktır.

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)