Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Karolina Kurkova Parfümleri

Uluslararasi süper model Karolina Kurkova’nin ilk parfümü.

Dünyanin en basarili süper modellerinden bir tanesi.Televizyondaki  „The Face“ ve „The perfect model” gibi yetenek yarismalarinin sunucusu. Çekiciligin, çok yönlülügün ve canliligin simgesi. Karolina Kurkova yeni kokusunu özel olarak LR’da sunar.

Karolina Kurkova – Parfümü

Bastan çikaran yasemin ve sümbül teber çiçeginin sicak vanilya akorlari ve bir tutam ayartici balin komposizyonu unutulmayacak bir izlenim birakir. Kokunun karakteri uluslararasi podyumun isilti ve çekiciligini birlestirir ve ayni zamanda ülkesi olan Çek Cumhuriyet’ine olan saygisini gösterir.

Parfüm serisinin Highlight olarak nitelenen yenilikçi Roll-on Stick „Parfum Absolu” – Yüksek konsantreli formülü ve essiz tasarimiyla Karolina Kurkova için üretilmistir – sürekli yollarda olan ve her an her yerde parfümünü tazelemek isteyen kadinlara çok uygundur. Özel jel kivamindaki formülü sayesinde dogrudan istenilen bölgeye uygulanabilmektedir.
Koku Tarifi:  Çiçeksi I Yesil I Zarif

Products_Karolina_Kurkova

Karolina Kurkova’nin kokusu asagidaki sekilde bulunmaktadir:

  • Eau de Parfum
  • „Parfum Absolu“: Yüksek oranda parfüm yagi içerir (%30 Parfüm yagi). Yenilikçi  Roll-on Stick çantanizda
  • Moisturizing Body Spray (Vücut Spreyi)
  •  Velvet Cream Shower (Dus Kremi)
  • Luminous Body Lotion (Vücut Losyonu)

Karolina Kurkova – Star

  • Dünyanin en pahali süper modeli (Forbes dergisine göre)
  • 50’nin üzerinde kapak fotografi
  • Victorias’s Secret Melegi
  • Dünyanin ilk 3 top modelleri arasinda
  • Aktris, TV sunucusu ve ayni zamanda Model Casting Show’larda jüri üyesi

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir