Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


Kış Mevsiminde El ve Ayak Bakımına Önem Verin!

LR El ve Ayak Bakım Ürünleri

Soğuk Havalarda Cildinize Kalkan Oluşturun!

Yeni bir yazımız ile tekrar birlikteyiz, sitemiz üzerinden sizlere faydalı pratik bilgileri vermeye devam ediyoruz. Malum kış aylarına girmeye hazırlanıyoruz ve kış mevsiminde El ve Ayak bakımı nasıl yapılmalı? nasıl önlemler alınmalı? bu soruların cevaplarını sizler ile bu yazımızda paylaşacağız. Öncelikle sadece bir nemlendirici ile bütün bu sorunlardan kurtulacağınızı sanıyorsanız eğer yanıldığınızı hatırlatmak isterim:)

Bazı yakın arkadaşlarım kış aylarında ellerine ve ayaklarına sadece nemlendirici sürerek bakım yaptığını düşünüyorlardı, ben onlara bu şekilde bakımın eksik olduğunu ve nemlendiricinin sadece cildin kuruluk oluşmasını önlediğini, fakat gereken bakımı yapmadığını anlattım.

Peki bu bakımı hangi ürünler ile nasıl yapmak lazım? Biliyorsunuz ki, ben Alman firması LR Health & Beauty firması ile çalışıyorum ve arkadaşlarıma da önerdiğim bir kaç ürün oldu ve bu ürünleri şimdiden kullanmaya başladılar önlemek amaçlı ve kalitesini fark edince bana çok teşekkür ettiler:)

Önerdiğim ürünlerin doğal olduğu ve cildi besleyen ve hücrelere canlılık veren Aloe Vera bitkisi jeli içeren ürünler cilde temas ettiği gibi cilde asıl kendi rengini bile vermeye başlıyor. Hücreleri tetikliyor ve cildi tamamen tazeleyerek gereken bakımı sağlıyor. Sadece Aloe Vera değil içerdiği pek çok cilde iyi gelen bitkisel karışım ürünler sayesinde cildin istediği tüm vitaminleri bir arada olup gerektiği gibi cilde sağlık katar.

Kış Aylarında El ve Ayak Bakımı İçin Önerdiğim Ürünler

El Bakımı:

Soğuklarda kullanmanızı önerdiğim LR ürünleri el bakımı için Aloe Vera El Bakım Kremi bu kremin özellikleri ellerinize gereken bakımı içerdiği Aloe Vera ile birlikte sağlar. Ayrıca ipek gibi yumuşaklık sağlaması ile birlikte çatlamaları, kurulukları önler. Cilde sürüldüğü gibi çabuk emilme özelliği mevcuttur. Safa çiçeği özü içerdiğinden dolayı cilde nem kazandırır.  Bu ürünü günlük olarak ihtiyaç halinde kış boyunca kullanabilirsiniz.

Ayak Bakımı:

Ayaklarınız için kışın yapabileceğiniz en güzel bakımı LR Aloe Vera Ayak Kremi ile yapabilirsiniz. Yorgun düşen ve soğuklarda nem kazanmasını sağlamak için Aloe Vera ayak bakım kremi gerçekten ideal kaftan oluşan bir settir. Bu setin içerisinde yer alan tüm ürünler tamamen doğal ürünlerdir. İçerdiği yosun özü sayesinde ayaklara ferahlık sağlar ve nemlendirme ile de ayak bakımını tamamlar. Özellikle ayakta mantar, koku gibi sorunu olanlar için de ideal bir ayak bakım setidir. Ayaklarınıza nefes aldırmak istiyorsanız eğer bu seti kullanmanızı şiddet ile tavsiye ederim.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir