Menu

WhatsApp’tan bize ulaşın tıkla!


Koltuk Altı Kararması ”LR Deo Roll On” İle Son Buluyor!

https://www.isortagiol.com

LR Aloe Vera Deo Roll On

Her türlü araştırmaları yapan ve insanların rahatsız olduğu tüm sıkıntılar üzerine yoğunlaşan LR Profesörleri ve kimyagerleri ürettiği LR Aloe Vera Deo Roll-On ürünü ile koltuk altı kararmasına veya vücudunuzun her hangi bölgesinde yaşanan kararma sorununa çözüm oluyor. %15 Aloe Vera bitki özü içeren ve özel bir karışım ile derlenen bu deodorantı günlük olarak kullandığınız deodorantlar yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca hoş bir kokuya sahip olan Deo Roll On kullandıkça bağımlısı olacağınız özel bir üründür.

Koltuk Altı Kararması sorununu tamamen ortadan kaldıracak olan bu ürün ile ilgili öncesi ve sonrası resimlerimizi daha sonra güncelleyerek ekleyeceğiz. Eğer sizinde böyle sorunlarınız var ise bize sipariş verebilir veya aşağıda bulunan üyelik ve bilgi formunu doldurarak bizden bilgi alabilir aynı zamanda üye olarak ta %40 indirimli ürüne sahip olabilirsiniz.

Kol Altı Kararması Neden Olur?

Genelde koltuk altı kararması genetik bir durumdur. Genelde kadınlarda sıkça rastlanan bir durum olduğunu da bilmenizi isteriz. Genetik bir durum olduğunu söylemiştik ve bazı kadınlarda koltuk altı daha fazla siyah ton olur bu da pigmentlerin fazla olmasından kaynaklıdır. Daha fazla koyu olmaması için sıcak ağda’dan uzak durmanız gerektiğini söylemek isteriz. Ayrıca bilmediğiniz kalitesiz deodorantlar, deo stickler kullanarak ta koltuk altı kararmanızı hızlandırdığınızı bilmenizi istiyoruz. Bu sorunların hızla çözülebilmesi için yukarıda bahsettiğimiz ürünü kesinlikle kullanmaya başlamalısınız. Uygun fiyatlardan alabilmek için aşağıda yer alan forumu doldurmanız yeterlidir.

 

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir