Menu

L-Recapin Tonik ve Şampuan Yok Satıyor!

L-Recapin Tonik ve Şampuan

LR’ın ürünlerinden en çok merak edilen ve en çok ciddi sonuç alınan L-Recapin Tonik ve Şampuan adeta yok satıyor. Bizler LR iş ortağı olarak adeta stoklara girmesini bekliyor ve geldiği gibi çekiyoruz. Herkesin şuan bu ürün ile ilgili alım sıkıntısı yaşadığını yapılan yorumlarda da görmekteyiz. Aslında L-Recapin serisine gösterilen bu ilgi bizleri memnun ediyor. Çünkü sonuç alınan bir ürün var ortada ve bu üründen faydasını gören üyelerimiz devamlı olarak arkadaşlarına ve yakınlarına tavsiye ettiği için ürün çabuk tükeniyor. Saç dökülme sorunu yaşayan erkekler özellikle bu ürüne çok ilgi gösterdiğini ve öncesi ile sonrası resimlerini bizlere yollayan üyelerimizin gerçekten çok ciddi sonuç aldığını görmekteyiz. Saçların dökülmesini durdurmasının yanı sıra ayrıca saçları da çıkardığını gördüğümüz üyelerimiz LR’ın bu harika ürününü gönül rahatlığı ile kullanıyorlar. Dilerseniz bu ürünleri biraz tanıyalım.

L-Recapin Tonik Ne İşe Yarar Görevi Nedir?

L-Recapin Tonik saçın dökülmesini önleyen ürünümüzdür. Saçın dökülmesini önlüyor ve hatta saç çıkartıyor. İlerleyen zamanda sizlere bu sonuçları öncesi ve sonrası şeklinde resimlerini sitemize yollayacağız. İçerdiği bitkisel karışım ile çok faydalı olan bu ürünün adeta bir saç iksiri diyebiliriz.

L-Recapin Şampuan Ne İşe Yarar Görevi Nedir?

Şampuan olarak kullanılan bu üründe L-Recapin Tonik ürünü ile birlikte kullanılmalıdır. Önce bu şampuan ile saç yıkanır ve saç kökleri temizlenir gözenekler açılır. Sonrasında masaj ile uygulanan L-Recapin Tonik hafif ıslak saça uygulanır ve iyice saça yedirilir. Beraberinde kullanıldığında harika sonuçlar alındığını söylemekte fayda var.

Not: Bu iki ürünü birden almak isterseniz çok avantajlı olacaksınız çok uygun fiyata denk gelmektedir. 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)