Menu

LR 2016 Yılı Büyüme Rakamları Açıklandı!

LR Health & Beauty firması ile 2016 yılını geride bırakırken ortaya çıkan istatistikler de elle tutulur derecede memnun edici oldu. Özellikle Türkiye’de artık büyümeye devam eden ve bu büyüme hızının bir hayli serileştiğini de belirtmek isterim.

2016 ya veda hoş geldin 2017 diyoruz ve 2017 yılına girmemiz ile birlikte LR’ın her yıl düzenlediği Kick Off etkinliği İstanbul Şişli Hilton’da yapıldı. Harika bir etkinlikti ve gerçekten LR’ın ne kadar büyüdüğünü bize her yıl yapılan bu etkinlik göstermektedir.

LR üyelerine kazandırmaya devam eden firma rakamları açıklarken gerçek anlamda çok ciddi bir kitlenin LR’a yöneldiğini de fark etmemek mümkün değil. Kazandıran firmanın her zaman rakamları büyük olur ve büyük düşünenlerin yeri olmaya devam eden LR ailesine katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

LR 2016 yılı büyüme rakamları:

  • 2016’da LR’ın üyelerine verdiği araç sayısı tam olarak: 278 Renault Clio, 57 Mercedes, 5 Porsche 
  • LR 2015 yılında üye sayısı 61 bin iken 2016 yılında tam olarak 342 bin yani 1 sene de büyüme oranımız %460!
  • 2015 yılında ciro 23 milyon TL, 2016 yılında ise ciromuz tam olarak 121 milyon TL ! Yükselme oranımız %426 

Peki ya siz daha LR’a üye olmayı mı düşünüyorsunuz?

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)