Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR 2016 Yılı Büyüme Rakamları Açıklandı!

LR Health & Beauty firması ile 2016 yılını geride bırakırken ortaya çıkan istatistikler de elle tutulur derecede memnun edici oldu. Özellikle Türkiye’de artık büyümeye devam eden ve bu büyüme hızının bir hayli serileştiğini de belirtmek isterim.

2016 ya veda hoş geldin 2017 diyoruz ve 2017 yılına girmemiz ile birlikte LR’ın her yıl düzenlediği Kick Off etkinliği İstanbul Şişli Hilton’da yapıldı. Harika bir etkinlikti ve gerçekten LR’ın ne kadar büyüdüğünü bize her yıl yapılan bu etkinlik göstermektedir.

LR üyelerine kazandırmaya devam eden firma rakamları açıklarken gerçek anlamda çok ciddi bir kitlenin LR’a yöneldiğini de fark etmemek mümkün değil. Kazandıran firmanın her zaman rakamları büyük olur ve büyük düşünenlerin yeri olmaya devam eden LR ailesine katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

LR 2016 yılı büyüme rakamları:

  • 2016’da LR’ın üyelerine verdiği araç sayısı tam olarak: 278 Renault Clio, 57 Mercedes, 5 Porsche 
  • LR 2015 yılında üye sayısı 61 bin iken 2016 yılında tam olarak 342 bin yani 1 sene de büyüme oranımız %460!
  • 2015 yılında ciro 23 milyon TL, 2016 yılında ise ciromuz tam olarak 121 milyon TL ! Yükselme oranımız %426 

Peki ya siz daha LR’a üye olmayı mı düşünüyorsunuz?

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir