Menu

LR 2017 Nisan Ayı İlk Haftası Sürprizleri!

LR’dan Sürprizler ve Güzel Haberler!

LR’ın son yapılan organizasyonundan LR üyelerine ve LR ürün kullanacak olan herkese müjdeli haberler verildi. Bunların en başında yer alan ve merak ile beklenen yeni ürünler vardı. Bu ürünler arasında da öyle bir ürün var ki bu ürünü pek çok kişi büyük bir merak ile bekliyorlardı. Beklenen ve en çok ilgi gören ürün LR 28 Günlük Diyet Programı ürünüdür. Asıl adı LR 28 Days Body Mission evet bu Türkiye’de kullanılacağı için Türkçe çevrilmiş adı da yukarıda belirttiğim gibidir. Bu diyet programı adından da anlaşıldığı üzere 28 günde size inanılmaz bir diyet uyguluyor ve sizi kilolarınızdan kurtarıyor. Çok fazla kilolu olan veya balık etli olmaktan sıkılan bayanlar için ise ideal bir diyet program paketidir.

Sürprizler arasında yer alan diğer ürünleri bizler daha önce sitemize yakında gelecek şeklinde bilgilendirmiştik. Dilerseniz sizlere Nisan ayının ilk haftasında gelecek olan diğer yeni ürünleri de yazalım.

Hepsi bir birinden değerli ve Türkiye’de gerçekten kullanılması gereken ürünler olduğunu düşünmekteyim. Ayrıca şahsi görüşümü sizlere belirtmek isterim. En çok ilgiyi çekecek olan ve stoklarda yine sorun yaşayacağımız ürün LR Zayıflama Ürünü 28 Günlük Diyet Program Seti olacaktır. Bu seti önceden araştırıp bana pek çok kişi gerek sitemiz üzerinden gerek ise WhatsApp numaramdan bana sormaktadırlar. Bu yüzden bu ürünün stoğunu LR Türkiye çok güzel organize etmeli diyorum ve satış rekorlarının da kırılacağını tahmin ediyorum.

Diğer ürünlere gelince dediğim gibi ben bu ürünler hakkında sizlere ön bilgilendirmelerini ve ne işe yaradıkları hakkında detaylı bilgileri aktarmıştım. Ürünlerin üzerine tıklarsanız daha önce paylaştığım ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Bu ürünler hakkında da sormak istediklerinizi yine bana ürüne ait yorum kısmından bana yazabilirsiniz. Ürün henüz çok yeni ve soracağınız pek çok soruların olduğunu tahmin ediyorum. Şimdiden soru listenizi hazırlayın derim:) Ayrıca ürünlerin fiyatlarını da Nisan aynının ilk haftasında kataloglarda görüşmüş olacağız. Açıkçası fiyatları bende çok merak ediyorum. Şimdiden yeni gelen ürünler bizler için hayırlı olsun diyorum…

 

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)