LR WhatsApp
Menu

✅ ZEİTGARD indirim kampanya detayları için tıklayın


LR 28 Days Body Mission Set İle Fit Kalın!

lr-28-days-body-mission-turkiye

28 Days Body Mission Set Yakında bizim Kataloğa eklenecektir. Türkiye’ye gelecek ve ürünümüz hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Ürünümüz henüz gelmediği için ve bir bilgi verilmediği için diğer ülkelerde satışı devam eden kişilerden aldığımız bilgilere göre 28 günde bu set ile fit bir vücuda sahip olabileceksiniz. Gıda takviyeleri ve bol vitamin içeren bu set hakkında sizlere kataloğa eklendiği ayda detaylı bilgileri sunacağız ve bu alanı da Türkçe açıklamalı bir dil ile sizler için güncelleyip yeni bilgileri gireceğiz.

28-days-body-mission-lr

En azından sizlere bu harika setin geleceği konusunda da bilgi vermiş olayım dedim. yakında 28 Days Body Mission Set ile birlikte pek çok ürün daha Türkiye kataloğunda yerini alacaktır. Ayrıca bu ürünün Türkçe tercümesini yapınca 28 gün görevi ile fit vücut anlamını çıkarttım ben bilmiyorum belkide farklı bir isim ile katalogda yerini alacaktır. Yeni ürünü açıkçası ben çok merak ediyorum ve içerdiği vitaminler ve gıda takviyeleri nasıldır hepsinin detaylı analizini sizler ile paylaşacağım, ayrıca kendim de araştıracağım.

28 Days Body Mission Set hakkında yorumlarınız var ise bu başlık altından bizler ile paylaşabilirsiniz. Belki ürünü bilen yurt dışında yaşayan kişiler mevcuttur ve ürün hakkında bizlere daha detaylı bilgileri şimdiden verebilirler. Bu yüzden bu konunun altına da bu ürünü kullanan veya yurt dışında kullanıcılara öneren iş ortakları bilgilerini şimdiden paylaşırlarsa seviniriz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu