Menu

WhatsApp'tan Mesaj Gönder!


LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set ile yaza formda girin!

LR 28 Günlük Body Mission Diyet Program Set Stoklarla Sınırlı!

Evet beklenen gün geldi ve LR’ın zayıflama ürünü olan ve fit kalmanızı sağlayacak olan LR 28 Günlük Body Mission ürünü Ekim ayı ile birlikte kataloglara eklendi. Ürünü Türkiye dışında Almanya ve Hollanda gibi pek çok ülkeler kullanıyordu.

Şimdi bu özel ürün ile tanışma fırsatını yakalayan Türkiye artık LR’ın bu harika seti sayesinde hep formda kalacak ve 28 günde çok fit bir fiziğe sahip olacak. Bu ürün sayesinde Almanya’da pek çok kişi istediği forma kavuşmuş ve kendilerinin oluşturduğu öncesi ve sonrası görüntüleri de gördüğümüzde gerçekten çok ciddi bir farkın olduğunu gördük.

LR Zayıflama için üretilen LR 28 Günlük Body Mission Flexi Set ürünü özelliklerine gelecek olursak, bu ürün içeriğinde bulunan ürünler sizi üzmeyecek bir diyetin içerisine sokuyor ve siz bu diyeti uygulayarak hiç zorlanmadan rahat bir şekilde kilo veriyorsunuz. Burada sizlerin de bu ürüne yardımcı olmanız ve kendinize inanmanız gerekmektedir.

Öncelikle siz gerçekten zayıflamak istediğinizi kabullenmeniz gerekmektedir. Unutmayınız ki, her şey beyinde biter ve siz öncelikle kendinize ben zayıflamak istiyorum deyin ve gerisini de 28 Günlük Body Mission ürününe bırakın.

Sizlere ayrıca yurt dışında bu ürünü kullanıp ta başarılı bir şekilde zayıflayan kişilerin öncesi ve sonrası görüntülerini de bu yazımızın altında paylaşacağım. Bu resimler tamamen kullanıcıların kendisine ait ve hiç bir şekilde resimlerde oynama yoktur.

Zaten resimleri sizler de görünce amatör çekimler olduğunu ve kişilerin bizzat kendilerinin çektiklerini göreceksiniz. Bu resimlerde zayıflayanların hepsi 28 Günlük Body Mission ürününü 28 gün kullandıktan sonraki hallerini de koyduklarını bilmenizi isterim.

Yani genel olarak baktığımızda diyette düzenli ve orantılı olarak kilo verildiğini de sizler de resimlerde gözlemlediğiniz kadarı ile göreceksiniz. Bel, Göbek, Kalça, Bacak kısımlarına dikkatli baktığınızda bariz bir şekilde zayıfladığını ve hafif sarkmalarında toparlandığını göreceksiniz. Yaza girmeden bu diyet programı sayesinde fit olacağınızı söyleyebilirim:)

LR 28 Günlük Body Mission ile ilgili yazılar;

28 Günlük Body Mission Kullananlar (Öncesi ve Sonrası)

Önerilen ürünler ilaç değildir! Ürünleri kullanmadan önce lütfen önce doktorunuza başvurunuz.

LR ürünlerinin İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞI YASAKTIR. internet üzerinden satın aldığınız ürünlerin orjinallik veya iade garantisi yoktur! LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR katalog içerinde yer alan ürünleri Üye olarak İndirimli alabilir veya satış yaparak %40 kar ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Organizasyon Lideri Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY & LR Bağımsız İş Ortağı Cemal AY Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.