Menu

LR ”28 Günlük Body Mission” ile yaza formda girin

LR 28 Günlük Body Mission Diyet Program Set Stoklarla Sınırlı!

Evet beklenen gün geldi ve LR’ın zayıflama ürünü olan ve fit kalmanızı sağlayacak olan LR 28 Günlük Body Mission ürünü nisan ayı ile birlikte kataloglara eklendi. Ürünü Türkiye dışında Almanya ve Hollanda gibi pek çok ülkeler kullanıyordu. Şimdi bu özel ürün ile tanışma fırsatını yakalayan Türkiye artık LR’ın bu harika seti sayesinde hep formda kalacak ve 28 günde çok fit bir fiziğe sahip olacak. Bu ürün sayesinde Almanya’da pek çok kişi istediği forma kavuşmuş ve kendilerinin oluşturduğu öncesi ve sonrası görüntüleri de gördüğümüzde gerçekten çok ciddi bir farkın olduğunu gördük.

LR Zayıflama Ürünü 28 Günlük Body Mission ürünü özelliklerine gelecek olursak, bu ürün içeriğinde bulunan ürünler sizi üzmeyecek bir diyetin içerisine sokuyor ve siz bu diyeti uygulayarak hiç zorlanmadan rahat bir şekilde kilo veriyorsunuz. Burada sizlerin de bu ürüne yardımcı olmanız ve kendinize inanmanız gerekmektedir. Öncelikle siz gerçekten zayıflamak istediğinizi kabullenmeniz gerekmektedir. Unutmayınız ki, her şey beyinde biter ve siz öncelikle kendinize ben zayıflamak istiyorum deyin ve gerisini de 28 Günlük Body Mission ürününe bırakın.

Sizlere ayrıca yurt dışında bu ürünü kullanıp ta başarılı bir şekilde zayıflayan kişilerin öncesi ve sonrası görüntülerini de bu yazımızın altında paylaşacağım. Bu resimler tamamen kullanıcıların kendisine ait ve hiç bir şekilde resimlerde oynama yoktur. Zaten resimleri sizler de görünce amatör çekimler olduğunu ve kişilerin bizzat kendilerinin çektiklerini göreceksiniz. Bu resimlerde zayıflayanların hepsi 28 Günlük Body Mission ürününü 28 gün kullandıktan sonraki hallerini de koyduklarını bilmenizi isterim.

Yani genel olarak baktığımızda diyette düzenli ve orantılı olarak kilo verildiğini de sizler de resimlerde gözlemlediğiniz kadarı ile göreceksiniz. Bel, Göbek, Kalça, Bacak kısımlarına dikkatli baktığınızda bariz bir şekilde zayıfladığını ve hafif sarkmalarında toparlandığını göreceksiniz. Yaza girmeden bu diyet programı sayesinde fit olacağınızı söyleyebilirim:)

28 Günlük Body Mission Kullananlar (Öncesi ve Sonrası)

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)