Menu

LR 3 Ayda Mercedes A180 Veriyor!

LR 2017 yılına özel çok güzel bir müjdeyi Ankara’da düzenlenen organizasyonda açıkladı. Mart ayından itibaren 3 ay boyunca JTL olmayı başaran tüm üyelerine sıfır kilometre Mercedes A180 aracı veriyor! LR Türkiye bu müjdeli haberi verdiğinde gerçekten çok ama çok şaşırdık. Daha önce 6 ay boyunca 24.000 PW tamamlayan üyelerine Mercedes araçları veren firma sadece 2017 yılı için geçerli olmak üzere 3 ay boyunca 12.000 PW yapan herkese bu harika aracı alabileceğini açıkladı.

12.000 PW yap Mercedesi Kap!

Evet arkadaşlar kulaklarınız ile duysanız bile inanamayacağınız bu eşsiz fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Liderlerinin çoğalmasını ve herkesin çok konforlu bir araca binmesini hedefleyen LR firması öyle görülüyor ki adeta ”Patron Çıldırdı” tabirini uyguluyor:) Bakalım bu yeni gelen sistem sayesinde kaç kişi aracı hak edecek göreceğiz. Bana öyle geliyor ki, LR araçları en düşük Mercedes A180’den başlayacak ve LR bu yaptığı atak ile birlikte diğer rakip firmalara da fark atarak her zaman olduğu gibi bir adım önde ilerleyecektir.

Boşuna demiyoruz LR değer katar diye… 

Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız eğer aşağıda bulunan LR üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Sizlere kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız ve aklınıza takılan her soruyu cevaplandıracağız.

 

LR Health & Beauty ürünlerini İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALAMAZSINIZ YASAKTIR. LR ürünlerinden almak istiyorsanız yetkili bir LR iş ortağından katalog fiyatı ile veya %40 İNDİRİMLİ OLARAK ÜYELİK AVANTAJLARINDAN yararlanabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ÜYELİK ÜCRETİ VE AYLIK KOTA ZORUNLULUĞU YOK!

LR ürünleri ve LR üyelik ile ilgili avantajları kaçırmayın. Üye olan kişiler LR ürünlerine %40 indirimli sahip oluyor ve %40 kar ile satış yaparak ek gelir elde ediyor. İndirimli ürün alma hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz. LR ürünlerini incelemek için LR katalog bağlantımıza bakabilirsiniz.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Şehir

KONUGüzellik Uzm. Est. Sibel Ay

LR ile tanıştıktan sonra hem sosyal bir çevreye hemde güzel bir kazanca sahip oldum. 2015 yılından beridir LR iş ortağı olarak yoluma devam etmekteyim. LR'a üye olmayı düşünüyorsanız üyelik bilgi ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0532 526 6681 - Güzellik Uzm. Est. Sibel AY LR Facebook Grubu

LR Hakkında Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim Yükle (sadece JPEG format ekleyebilirsiniz.)